MAZDA XEDOS 6 CA (1996-1999)

Розбірка Mazda Xedos 6 CA: Б/У запчастини Мазда Кседос 6 СА з авторозбірки

     У 1991 р. на токійському автосалоні відбулася презентація нової моделі Mazda Xedos 6 (CA). Як її база використовувалася Mazda 626 GE. Для японського споживача вона продавалася під назвою Eunos 500. Автомобіль пропонувався лише у кузові седан. Машина отримала відмінну керованість та м'яку підвіску. Добре був продуманий рівень безпеки. Простір салону був захищеною капсулою, укріпленою брусами жорсткості, також була аварійна подушка з боку водія. Доповнювали цю картину ефективні дискові гальма із системою ABS та гідропідсилювач кермового керування.

   Авто комплектувалося бензиновими двигунами об'ємом 1.6, 1.8 та 2.0 куб.см. Вони розвивали потужність від 107 до 160 к.с., і працювали разом з 5-ступінчастими механічними коробками перемикання передач або 4- швидкісними автоматичними. 1993 р. додалася повнопривідна модифікація з АКПП.

     У 1999 р. виробництво Xedos 6 завершилося. За весь час випуску було зібрано 72101 одиниць даної моделі.

Mazda Xedos 6 CA – історія появи

   Якщо ви власник автомобіля, який більше не випускається, напевно, вам доводилося стикатися з проблемами при пошуку комплектуючих. Нові деталі або відсутні або продавці ставлять на них завищені ціни. Трапляються випадки, коли необхідну запчастину пропонують чекати 2-3 місяці. Такі умови, звичайно, не завжди влаштовують автомобілістів.

    Наш розбір Мазда Xedos 6 розробила цілу систему принципів, орієнтованих на потреби клієнтів. Перш за все, це надійні постачальники з Німеччини, що пропонують якісні запчастини на Мазда Кседос 6 та інші моделі. На німецькі авторозбірки надходить автотранспорт у хорошому стані, з невеликим пробігом. Це пов'язано з тим, що німці регулярно, кожні 5-8 років купують нові авто. Коли ми отримуємо деталі таких машин, то ретельно їх оглядаємо, щоб з'ясувати величину зносу, наскільки вони працездатні і відповідають нормам безпеки. До торговельної мережі надходять лише найкращі зразки. На них передбачено гарантію.

    Одна з важливих переваг нашого розбирання Mazda полягає в тому, що ми відвантажуємо замовлення клієнтів у максимально стислий термін, оскільки немає необхідності в довгому очікуванні поставок з-за кордону, всі комплектуючі є на складі. Їхнє відправлення можливе Україною, Росією та країнами СНД.

    Допомогти правильно підібрати запчастини або оформити замовлення вам допоможуть наші консультанти за номером (050) 224-00-11.