MAZDA 323 BG (1989-1994)

Розбірка MAZDA 323 BG: Б/У запчастини Мазда 323 БГ з авторозбірки

Шосте покоління лінійки 323/Familia(BG) випускалося в кузовах 3-дверний хетчбек, 5-дверний фастбек і седан (у країнах Північної Америки іменувався як «Protegé»). Автомобіль міг оснащуватися приводом на передні або всі колеса (починаючи з 1989 року), бензиновими двигунами об'ємом 1.3-1.8 куб.см із потужністю від 76 до 210 к.с. або 1.7-1.8-літровим дизельним двигуном. Через деякий час з'явився силовий агрегат із турбіною, створений для світового Чемпіонату ралійних перегонів. У 1991 році всі карбюраторні модифікації були замінені на версії з одноточковим упорскуванням.

    Основне виробництво цієї генерації було завершено навесні 1994 року. Протягом двох років збирався хетчбек 1.3, оскільки у сьомому поколінні такий варіант був відсутній. Протягом такого ж періоду BG продавалася на ринку Австралії. У Китаї вона реалізувалася під назвою HaimaCA7130 та CA7160, та вироблялася з 1998 до 2004 року. На неї встановлювалися двигуни 1.3, 1.6, 1.8 – такі ж, як на моделях Toyota Mazda. Серія, що прийшла на зміну, спочатку призначалася для японських споживачів, але потім експортувалася до інших країн. Вона збиралася протягом чотирьох років.

Mazda 323 BG (1989-1994)

     Продавці нових або бу деталей часто пропонують своїм клієнтам термін очікування їх поставок – від кількох тижнів до місяців. Це не завжди влаштовує автовласників, оскільки у багатьох випадках покупці хочуть отримати необхідне набагато швидше. Ті, хто користується автомобілем в активному режимі, бажають поставити його в дію оперативніше , адже іноді це пов'язано і з його комерційним використанням.

     Наше розбирання Мазда відправляє комплектуючі в стислий термін, оскільки всі вони є на складі. Важливим фактором для автомобілістів є те, що ми продаємо вузли та агрегати в хорошому стані. Привезені з авторозбірок Німеччини, вони відрізняються малим ступенем зносу, повністю працездатні та готові до встановлення. Їх знімають з машин-донорів 5-8-річного віку, тому вони не мають такої «втоми», і вони можуть прослужити ще довгий час. Фахівці нашого магазину ретельно перевіряють після отримання такі запчастини на Mazda 323 BG (або інші авто). Мета такого відбору – виявити некондиційні деталі, щоб не допустити їхнього потрапляння в торговельну мережу. Таким чином залишаються лише найкращі, і на них призначається гарантійний термін.

     Такі умови продажу цілком відповідають побажанням та вимогам покупців, тому вони звертаються до нас неодноразово. На нашій розбірці Mazda можна замовити доставку покупки. Вона здійснюється територією України, Росії та країн СНД. Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нашими менеджерами за номером (050) 224-00-11.