MAZDA MX6 GE (1991-1997)

Розбірка MAZDA MX6 GE: Б/У запчастини Мазда МХ6 ГЕ з авторозбірки

У 1991-1997 роках, паралельно з виробництвом четвертого покоління Mazda 626 (GE), на цій же платформі збиралася версія зі спортивним кузовом купе під назвою MX6. Даний автомобіль не мав цинкового покриття, але лакофарбовий шар був настільки хорошим, що компанія-виробник надавала на кузов 6-річний гарантійний термін. Машина випускалася як у Японії, і у США.

     Базова комплектація передбачала: центральний замок, скла та дзеркала з електричним приводом, гідропідсилювач рульового управління, регульовану по кутку нахилу колонку керма.

MX6 пропонувалася з різними варіаціями шестициліндрових двигунів об'ємом 2.0 і 2.5 куб.см., які відрізнялися один від одного кількістю клапанів, розташуванням розподільного валу і потужністю від 115 до 200 к.с. Авто комплектувалося механічними 5-ступінчастими коробками або 4-швидкісними автоматами. Останні, найчастіше встановлювалися на машини для ринку Сполучених Штатів.

     Існували також модифікації із задніми колесами, що підрулюють, що істотно підвищувало керованість на великих швидкостях.

     У 1997 р. випуск моделі GE був завершений.

Mazda MX6 GE – авто зі спортивним характером

    Наш розбір Мазда відрізняється від інших подібних магазинів самим підходом, орієнтованим на потреби клієнтів. Ми розуміємо - що перш за все хвилює наших покупців при покупці комплектуючих. Це – широкий вибір, адекватна ціна, впевненість у якості, швидка доставка. Щоб мати змогу відповідати цим вимогам, ми розробили низку підходів.

     Перш за все, ми відібрали найкращих постачальників, які можуть надати якісні бу вузли та агрегати. Ними виявилися авторозбірки Німеччини, на які надходить велика кількість автотранспорту 5-8-річного віку у хорошому стані. Водії даного регіону мають можливість регулярно, з великою періодичністю купувати нові моделі авто, здаючи "старі" на розбирання. Отримуючи запчастини на Mazda RX6 та інші автомобілі, наші фахівці роблять їх ретельний огляд та відбір. У продаж потрапляє лише товар із низьким ступенем зносу та у хорошому стані. На нього поширюється гарантія.

     Ідучи назустріч побажанням покупців з України, Росії та країн СНД, ми організували швидке відвантаження замовлень з нашого складу, де всі деталі є.

     Оформити замовлення або поставити запитання нашим консультантам ви можете зателефонувавши на розбірку Мазда за телефоном (050) 224-00-11.