MAZDA 6 GG (2002-2007)

Розбірка Mazda 6 GG: Б/У запчастини на Мазда 626 ГГ з авторозбірки

     У 2002 році відбулася зміна поколінь у популярній лінійці від Mazda, де відому та якісну 626 змінила модель 6 GG. Зміна індексів супроводжувалася повним оновленням дизайну, який став більш сучасним та спортивно налаштованим. У цьому компанія перевершила саму себе, тому що новий автомобіль став абсолютно не схожим на попередні покоління, маючи не лише новий екстер'єр, а й платформу, технічні характеристики, інтер'єр та їздові якості. Спочатку пропонувалися три види кузова: седан, хетчбек та універсал, які доповнювалися спортивними версіями.

Технічне оснащення Мазда 6 ГГ

Вибір моторів для Mazda 6 GG був більш ніж хорошим: потужні силові агрегати від 1.8 до 3.0 бензинові та турбодизельний 2.0-літровий. Потішила багатьох і підвіска автомобіля, яка доповнювалася максимально жорсткою конструкцією, завдяки якій було забезпечено максимальний рівень безпеки, причому всіх пасажирів.

     У 2005 році проводився рестайлінг моделі, а через 2 роки на зміну прийшло друге покоління.

Найкращий варіант для придбання запчастин для автомобілів 

     Більшість водіїв вважають за краще купувати запчастини тільки на авторозборці, тому що і ціни приємні, і якість прекрасна. Наш магазин надає всім клієнтам оптимальні пропозиції ціни/якості з великого асортименту вибору якісних комплектуючих, які постійно оновлюються та додаються, щоб усі бажаючі могли знайти необхідні деталі. Ми пропонуємо клієнтам високий рівень сервісу, різноманітні методи здійснення оплати, відповідні кожному покупцеві, а також швидку доставку до багатьох населених пунктів країни завдяки співпраці з перевіреними та популярними транспортними компаніями.

     Величезний каталог нашого магазину є великою перевагою, яку вдалося здійснити завдяки співпраці з надійними постачальниками Європи, де ретельно ставляться до догляду за автомобілем, встановлюючи винятково оригінальні запчастини. Крім того, на високому рівні знаходиться паливо, а також немає проблем із дорожнім покриттям. Також, європейці довго не їздять на автомобілях, коли їм на зміну приходить нова модель, тому часто багато транспортних засобів проходять невеликий кілометраж, а запчастини мають мінімальний знос. Тому, краще звернутися до нашої авторозбірки, щоб отримати якісні деталі за доступними цінами.