MAZDA PREMACY CP (1999-2005)

Розбірка MAZDA PREMACY CP: Б/У запчастини Мазда Премасі з авторозбирання

     У 1999 р. на автосалоні в Женеві була представлена ​​публіці передньопривідна компактна модель універсального призначення Mazda Premacy CP. Її салон міг вміщати від п'яти до семи пасажирів. Платформою для неї стала Mazda 323. Існували версії даного автомобіля як із двома рядами сидінь, так і з трьома. Крісла легко знімалися, суттєво збільшуючи можливості перевезення вантажів.

    CP оснащувалась десятьма варіантами двигунів. Бензинові, об'ємом 1.8, 1.9 та 2.0 л розвивали потужність від 100 до 165 «коней». Пропонувалися також дволітрові турбодизелі, видавали 90 і 101 л.с. До цих двигунів передбачалися 5-ступінчасті механічні коробки перемикання передач або 4-швидкісні автомати. Продавали модифікації як з переднім приводом, так і з повним.

     Базова комплектація складалася з: бічних та фронтальних аварійних подушок, іммобілайзера, кондиціонера, електропідйомників переднього скла.

     Це перше покоління випускалося до 2005 р. У деяких країнах азіатського регіону авто продавалося під назвою Ford Ixion, а в Китаї іменувалося, як Haima Freema.

Історія функціонального автомобільного підприємства Mazda

      Шукаєте комплектуючі на модель, зняту із виробництва? У такому разі є сенс звертатися на авторозбірку. Це місце, де можна знайти багато - починаючи від дрібних декоративних деталей кузова і закінчуючи великими агрегатами, такими як двигун або КПП. Також такі магазини пропонують вигідні ціни. Але більшість із них не гарантує якість свого товару.

     Наше розбирання Мазда сформувала власний підхід щодо забезпечення покупців якісними деталями. Зупинивши свій вибір на німецьких авторозбірках, як на постачальниках, що пропонують спочатку хороші бу запчастини на Мазда Премасі та інші автомобілі, ми створили саму основу такого правильного підходу. Тому що туди надходить велика кількість машин, які самі собою у хорошому стані. У них невеликий пробіг, і вік зазвичай – 5-8 років. Такі комплектуючі мають великий залишковий запас терміну служби. Щоб повністю виключити деталі непрацездатні та з великим ступенем зношування, ми проводимо їх скрупульозне відбраковування після отримання. І потім, вже з упевненістю, даємо на них гарантію.

     Наші клієнти отримують свої замовлення оперативно, оскільки всі товарні позиції є в наявності на складі, немає потреби в довгих очікуваннях поставок з-за кордону. Ми відправляємо товари до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

     Для отримання консультації або оформлення замовлення, зв'яжіться з представниками нашого розбирання Мазда за номером (050) 224-00-11.