MAZDA 626 GF (1997-2002)

Розбірка MAZDA 626 GF: Б/У запчастини Мазда 626 ГФ з авторозбирання

     У 1997 р. покупцям стало доступне п'яте покоління Mazda 626 з індексом GF. Автомобіль вийшов по суті добре доопрацьованим варіантом попередньої генерації. Виробник виправив недоліки, виявлені за роки експлуатації. Наново розроблявся лише дизайн екстер'єру. Ця модель продавалася в кузовах седан, хетчбек та універсал. Більшість модифікацій була передньопривідною, але для японського ринку також випускалися версії з повним приводом.

GF оснащувалась бензиновими моторами об'ємом 1.9, 2.0 і 2.5 л, потужністю від 90 до 167 кінських сил та турбодизельними дволітровими двигунами, що видавали 101 силу. Вони працювали з 5-швидкісними механічними коробками або 4-ступінчастими автоматичними.

     У 1999 р., в результаті оновлення, з'явилися: коробка-автомат з можливістю ручного керування, система EBD – що контролює гальмівні зусилля та система DSC – що відповідає за курсову стійкість. Також було внесено невеликі зміни у зовнішній вигляд машини.

Останній ступінь еволюції Mazda 626

   Якщо ви власник авто, знятого з виробництва, вам напевно доводилося стикатися з проблемами при пошуку комплектуючих. Часто буває так, що нові деталі знайти майже неможливо. А якщо вдається, то продавці свідомо завищують ціни на дефіцитний товар. У подібних ситуаціях можуть допомогти авторозбирання. Але не всі з них готові відповідати за якість пропонованих вузлів і агрегатів.

    Наш розбір Мазда практикує відповідальний підхід у відносинах з клієнтами. Щоб дотримуватися цього принципу, ми передусім подбали про надійних постачальників. Вибір був зупинений на німецьких авторозбірках, так як у цих місцях найбільша кількість деталей у хорошому стані, знятих з машин з невеликим пробігом, випущених 5- 8 років тому.

     Коли такі запчастини на Mazda 626 GF та інші автомобілі, потрапляють до нас, наші фахівці проводять скрупульозне їхнє відбраковування, щоб не допустити у продаж комплектуючі непрацездатні або в поганому стані. Після такої перевірки, вже з повною впевненістю ми даємо на них гарантію.

     Оперативне відправлення товарів покупцям – ще одне правило нашого розбирання Мазда. Це стало можливим завдяки наявності всіх деталей на складі.

     Отримати консультацію з питань підбору запчастин або їх встановлення, оформити замовлення ви можете за телефоном (050) 224-00-11.