MAZDA MPV (1999-2006)

Розбірка MAZDA MPV: Б/У запчастини Мазда МПВ з авторозбирання

     У 1999 р. Автосалон у Франкфурті дав путівку в життя другої генерації багатоцільового автомобіля Mazda MPV. Ця модифікація являла собою радикальну модернізацію моделі. Кардинально змінився зовнішній вигляд, насамперед тому, що дана версія не мала варіанта з повним приводом, тому зникла необхідність додаткового простору в кузові для розміщення трансмісії, яка тепер повністю поміщалася спереду. Екстер'єр був виконаний на кшталт інших життєвих моделей підприємства. У ньому побільшало плавних ліній, зникла незграбність. Машина полегшала. У салоні з'явилося більше простору. Передні двері відчинялися як у звичайного легкового авто, задні бічні були зроблені зсувними. На борту MPV має три ряди сидінь. Другий і третій – знімаються, за рахунок чого забезпечується, за потреби, солідний вантажний простір.

     Покупці могли вибрати або бензиновий різновид з моторами 2.0-3.0 на 122-203 кінські сили, або 2-літровий дизель потужністю 136 к.с.

     У 2003 р. відбулося оновлення цього покоління. Конструктори додатково збільшили вільне місце усередині. Автомобіль отримав потужний бампер спереду, модернізовані решітку радіатора та змінені дещо передні ліхтарі.

Mazda MPV – надійний помічник для сім'ї та бізнесу

    Незалежно від того, власником якої марки автомобіля ви є, рано чи пізно виникає необхідність у пошуку комплектуючих для нього. Звичайно, більшість автомобілістів шукає варіанти з найкращим співвідношенням ціна/якість. Бу запчастини на Мазда МПО або інші моделі можна придбати, в тому числі, на авторозбірках. Але як не потрапити в халепу і не придбати некондиційні деталі?

    Наш розбір Мазда дає гарантію на всі представлені товарні позиції. Така впевненість у хорошому стані товару – не випадкова. Наша система передбачає постачання спочатку якісних вузлів та агрегатів. Їхніми постачальниками є авторозбірки Німеччини. Зняті з автомобілів-донорів з невеликим пробігом, вони відрізняються низьким ступенем зносу, відповідністю нормам безпеки та технічної експлуатації. Після отримання наші експерти роблять їх скрупульозний огляд, відсіюючи непрацездатні і сильно зношені. На решту передбачено гарантійний термін.

    Маючи всі комплектуючі на своєму складі, наше розбирання Мазда МПВ має можливість відвантажувати замовлення клієнтам у стислий термін. Їхнє відправлення можливе до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

    Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до наших консультантів за номером (050) 224-00-11.