MAZDA 626 GD (1987-1992)

Розбірка MAZDA 626 GD: Б/У запчастини Мазда 626 ГД з авторозбірки

    третє покоління цієї популярної лінійки побачило світ у 1987 році. Модифікація випускалася в кузовах хетчбек, седан, універсал та купе. Збиралася у Японії. Зовні машина втілювала, з деякими змінами, дизайнерські ідеї попередньої версії, розроблені японськими та американськими фахівцями. Також, як і належить автомобілю спортивного стилю, вона мала помірно жорстку підвіску, тому її важко було назвати комфортною під час їзди.

626-а могла оснащуватися гідравлічним підсилювачем рульового управління і системою кондиціювання. Попереду було передбачено дискові гальма, на задніх колесах – барабанні.

     У 1989 році відбулося оновлення цієї серії. Основні зміни торкнулися салону.

    Через часті омологації та доробки, власники Mazda 626 III часто відчували труднощі з пошуком комплектуючих, оскільки вони рідко підходили між собою у авто різних років випуску.

На GD встановлювалися бензинові двигуни об'ємом 1.8-2.2 куб.см, що розвивали потужність від 88 до 140 к.с. або 2-літровий дизельний мотор на 60-75 кінських сил.

Mazda 626 GD: еволюція моделі

   Якщо ви займаєтеся пошуком запчастин для автомобіля, знятого з виробництва, зверніться на наше розбирання Мазда залізниці. До нас звертаються покупці з України, Росії та країн СНД. Така популярність ґрунтується на нашій здатності враховувати потреби клієнтів та їх очікування.

     Деталі, які ми пропонуємо, відрізняються хорошим станом, оскільки зняті з машин-донорів, що експлуатувалися в Німеччині. Широко відомо, що німецькі водії педантично ставляться до будь-якої техніки. Тому не дивно, що цей автотранспорт отримував своєчасне обслуговування та дбайливе ставлення. Крім того, у цьому регіоні автовласники часто змінюють свої старі моделі, яким 5-8 років, на нові. Це є основною причиною подібної безпеки цих комплектуючих. Після надходження, такі бу запчастини на Mazda 626 (або інші авто) піддаються скрупульозній перевірці нашими експертами. Вони їх ретельно оглядають та відсівають некондиційні. До торговельної мережі потрапляють лише найкращі, їм призначається гарантійний термін.

     Додатковою перевагою нашого розбирання Mazda є можливість відправляти покупцям їх замовлення без зайвих затримок. Також у нас можна оформити доставку запчастин до вашого населеного пункту.

     З технічних питань або щодо встановлення вузлів та агрегатів, звертайтесь до наших консультантів, доступних за номером (050) 224-00- 11.