MAZDA 626 GE (1992-1997)

Розбірка MAZDA 626 GE: Б/У запчастини Мазда 626 ГЕ з авторозбирання

     У 1991 р., під індексом GE почався випуск четвертого покоління Mazda 626. Автомобіль продавався в кузовах хетчбек і седан. Існували комплектації з гідропідсилювачем кермового керування, кондиціонером, електроприводом скла та дзеркал. Салон відрізнявся комфортабельністю та простором, у тому числі, для задніх пасажирів. Машина відрізнялася якісним лакофарбовим покриттям, яке надійно захищало кузов від впливу вологи, а також м'якою підвіскою добре відпрацьовує нерівності дороги.

Для цієї моделі були передбачені бензинові двигуни об'ємом 1.8, 2.0 і 2. 5 куб.см, що забезпечують потужність, відповідно, 105, 115 та 165 к.с. Також GE комплектувалася дволітровим дизелем, що розвивав 74 сили.

     Ця генерація випускалася до 1997 р. Вона послужила також базою для таких моделей, як Mazda MX-6 та Ford Probe.

Mazda 626 GE – історія моделі

    На даний автомобіль, як і на багато інших, знятих з виробництва, знайти нові комплектуючі в наш час вже практично неможливо. Якщо і трапляється такий варіант, ціни зазвичай бувають захмарні. У подібних ситуаціях на допомогу приходять авторозбірки, де є з чого вибрати, і вартість деталей адекватна. Але не всі магазини, що продають б.у. вузли та агрегати, можуть гарантувати якість товару.

     Наше розбирання Мазда, працюючи в тісній співпраці з авторозбірками Німеччини, має можливість пропонувати покупцям справді якісні запчастини. Це пов'язано з тим, що в даному регіоні самі автовласники дбайливо ставляться до свого автотранспорту і педантично до його обслуговування. Крім того, вони мають змогу регулярно купувати нові моделі авто. Внаслідок такої постійної ротації, машини 5-8-річного віку стають донорами комплектуючих у хорошому стані. Для додаткової впевненості після отримання ми перевіряємо їх на ступінь зносу, працездатність, готовність до встановлення. Потім бу запчастини на Mazda 626 GE та інші автомобілі, отримують постпродажну гарантію.

     До нас звертаються клієнти з України, Росії, країн СНД. Ми надсилаємо їм замовлення в максимально стислий термін, відвантаження яких відбувається з нашого складу. Тому немає необхідності довгого З питань встановлення запчастин або правильному їх підбору, ви можете проконсультуватися у фахівців нашої розбірки Мазда, зателефонувавши за номером (050) 224-00-11.