MAZDA 323 BJ (1998-2004)

Розбірка MAZDA 323 BJ: Б/У запчастини Мазда 323 БЖ з авторозбірки

     Восени 1998 р. у серію пішло шосте – останнє покоління Mazda 323 (індекс BJ).

   Його модифікації зовні сильно не відрізнялися один від одного, як це було раніше. Седан S і п'ятидверний хетчбек F мали відмінності тільки позаду. Кузови, як і раніше, оцинковувалися, забезпечуючи непоганий захист від іржі. У базовій комплектації пропонувався: гідропідсилювач кермового управління, центральний замок та подушка безпеки з боку водія.

Mazda BJ оснащувалась бензиновими двигунами об'ємом 1,4-2,0 куб.см, з потужністю від 72 до 170 «коней» і дизельними дволітровими моторами, в тому числі, турбованими, що розвивали від 71 до 101 к.с. Вони комплектувалися механічними та автоматичними коробками перемикання передач.

     У 2000 р. відбулося оновлення BJ. Була змінена передня частина інтер'єру, що отримала нові матеріали та забарвлення. У цьому ж році закінчилося виробництво хетчбека P збірка якого, продовжувалася ще з п'ятого покоління.

     У 2003 р. випуск Mazda 323 було припинено. Її змінила повністю нова Mazda 3.

Фінальний акорд лінійки Mazda 323

     Наше розбирання Мазда приходить на допомогу тим, хто зневірився знайти хороші комплектуючі на свій автомобіль за адекватною ціною. Зорієнтований, перш за все, на потреби клієнтів, наш магазин працює у руслі кількох ключових підходів, які забезпечують задоволення потреб покупців.

    Отримуючи запчастини на Mazda 323 BJ від наших постачальників з Німеччини, ми можемо в прямому сенсі гарантувати їхню якість. Зняті з машин-донорів п'яти-вісімрічного віку, ці деталі відрізняються малим зношуванням і здатні прослужити ще довгий час. Щоб повністю виключити комплектуючі у поганому стані, ми проводимо їх уважну перевірку. Після відсіювання залишаються лише якісні, працездатні запчастини, що відповідають нормам безпеки. На них поширюється гарантія.

   Ще один принцип нашої розбірки Mazda BJ полягає в тому, щоб не змушувати покупців довго чекати на свої замовлення. Ми знаємо, наскільки це важливо для них, тому утримуємо всі деталі в наявності на складі. Географічний ареал наших клієнтів є широким. Ми відправляємо товари територією України, Росії та країн СНД.

    Зробивши дзвінок за номером (050) 224-00-11, ви завжди можете отримати консультацію або оформити замовлення.