Блок керування телефоном

Автомобільний блок керування телефоном

     Телефон в автомобілі раніше вважався чимось дорогим і престижним, а встановлювався лише у лімузинах. Декількома роками пізніше пристрій стали оснащувати на люксові та сучасні транспортні засоби, а блок керування телефоном перестав бути схожим на доісторичний.

Розробки та досягнення телефонії в авто

    Зараз телефон в автомобілі є цілою системою, яка має значно більше можливостей і називається телематикою. Розбирання всіх досягнень і нововведень не дозволяє назвати телематикою звичайний телефон, оскільки це комплексний функціональний механізм, що допомагає покращити спостереження за транспортним засобом та комунікацію.

     Провідні виробники пішли далі і придумали Apple та Android Auto – систему з якою можна керувати автомобілем та контролювати технічний стан.

     Різні моделі та варіанти застосування телематичних пристроїв, дозволяють забезпечувати такі можливості:

  1. 1. передача даних з автомобіля на телематичні служби з подальшою їх обробкою;
  2. 2. транспортне сповіщення та інформування;
  3. 3. екстрений виклик, активного або пасивного типу;
  4. 4. комунікація із службою підтримки.

    Однією з найкращих можливостей виділяється транспортна телематика, яка допомагає водіям дізнаватися про зміни на дорозі, дозволяючи об'їжджати перешкоди та позначати неприємності для інших. Вся інформація збирається у цифровому вигляді, передаючись у зрозумілій формі для водіїв.

    Відмінним є і можливість здійснення екстреного виклику, при аварійних ситуаціях та дорожньо-транспортних пригодах. Це може бути автоматична функція або дані надсилаються вручну. Передається інформація про місцезнаходження, а також персональні дані автомобіля.

Телематика автомобіля

   Всі системи автомобіля з'єднуються в більшості випадків шинами, що передають дані, а блоки управління займаються контролем та регулюванням процесів. Найдосконалішим останнім часом стала функція аварійного оповіщення, що реалізується практично у всіх сучасних автомобілях. Разом з нею впроваджується і технологічна можливість діагностики на відстані – чудова допомога сервісним центрам, а також водіям, які можуть і не їхати до СТО для вирішення певних проблем.

     Блок управління телефоном має непросту конструкцію, тому що відповідає за високотехнологічні завдання. Всі запчастини пристрою може мати авторозбірку, де можна трохи заощадити, але купити відмінні деталі, здатні відпрацювати ще довгий час.