Блок керування

Електронний блок керування

    Сучасні технології дозволяють створювати нові автомобілі, які наділені великою кількістю різноманітних технологій, що покращують продуктивність та полегшують експлуатацію. Блок управління різними системами може містити вже понад 60 мікропроцесорів, спрямованих на забезпечення кращої роботи транспортного засобу.

Основні особливості модулів керування

     Розбірка сучасного автомобіля та старенького, показує, що відмінності є не тільки в дизайні, а й інших системах, особливо в роботі мікропроцесорів та блоків керування.

Для появи їх великої кількості супроводжували такі причини:

  1. 1. Стає більш можливим здійснення контролю за викидами у бік покращення екології.
  2. 2. Незважаючи на складну структуру та, здавалося б, крок до додаткової витрати палива, спостерігається зворотна дія – економія.
  3. 3. У кілька разів спрощується виробництво транспортних засобів.
  4. 4. З'являється більше комфорту, затишку та безпеки.

    Головним двигуном процесу став закон про обмеження шкідливих викидів, який встановив жорсткі рамки та змусив великі автоконцерни розробити більш досконалі моделі автомобілів. Це спричинило створення цілого ланцюжка систем з блоками управління практично кожного механізму.

     Незважаючи на велику кількість і вибір різноманітних деталей, купити їх цілком реально у доступному продажу – може допомогти в цьому авторозбірка, де є оригінальні запчастини від перевірених виробників. Такі у звичайних спеціалізованих магазинах можна і не знайти, а якість буває на порядок кращою за нові.

Безпека та комфорт

     За останні роки у багато разів стали вдосконалені системи безпеки, які допомагають забезпечити автомобіль необхідним захистом. Кожен хто чує ABS або ESC, розуміють про що йде справа та впевнені в їхній функціональності, оскільки вже є достатньо доказів, що такі системи реально працюють та допомагають водіям у різноманітних ситуаціях. У майбутньому таких систем та модулів стане тільки більше, але це тільки на краще, адже процес не стоїть на місці, а вдосконалення та модернізація завжди вітаються.

     Особливо якщо це стосується комфорту, а тим більше безпеки при пересуванні. Також з'являються нові розробки щодо спрощеної електропроводки, яка допоможе замінити безліч кабелів на кілька окремих, що ведуть від блоку керування до систем.