Блок керування склопідйомниками

Автомобільні блоки керування склопідйомниками

     Центром керівництва склопідйомниками у транспортному засобі є блок керування склопідйомниками. Конструкційно він складається з набору перемикачів, встановлених у спеціальному корпусі. Ці вимикачі існують для продуманого централізованого керування такою деталлю як склопідйомник.

Властивості модуля управління склопідйомниками

    В окремих моделях машин або модулях кілька кнопок блоку підсвічуються. Крім цього модуль управління склопідйомниками покликаний, щоб передавати живлення в електричні двигуни. Цей момент залежить від того, як розміщені кнопки управління. Також зазначений механізм в окремих транспортних засобах керує закриттям та відкриттям вікон.

     В основі більшості блоків закладено один і той же принцип роботи: широтно-імпульсна модуляція. Механізм має заплутану електронну схему, але формат роботи такий самий, як і в інших простих пристроях. У цьому випадку він такий: водій натискає на кнопку, а це призводить до того, що до електродвигуна склопідйомника проводиться подача живлення.

     Блок управління склопідйомника забезпечує:

  1. Автоматичне закриття бічного скла.
  2. Провітрювання салону, відкритим бічним склом.
  3. Блокування всіх стекол одним натисканням кнопки.

Чому вони ламаються?

    У даній запчастині можуть виникнути неполадки. Найчастіше їх причиною є проблеми в електричній частині або механічній. Водій може самостійно дізнатися, в якій області механізму виникли несправності (блок керування або інші запчастини). Потрібно натиснути на кнопку блоку - якщо після цього нічого не включається, а при аналогічній дії з кнопкою на дверях бажана дія виконується, то основною причиною є поломка модуля управління склопідйомника. В іншому випадку доведеться перевіряти всю систему та приступати до ремонту.

    Відремонтувати запчастину можна в три етапи:

  1. механічна частина кнопок;
  2. контакти кнопок та друкована плата;
  3. роз'єм.

    Тільки при таких систематичних ремонтних роботах можна досягти позитивних результатів. Але щоб не морочити собі голову і не витрачати великі гроші на реанімування деталі, найкраще купити блок управління склопідйомників.

    На нашому сайті ви можете знайти оригінальну запчастину під модель транспортного засобу. Ми привозимо товари з Німеччини. Вони були отримані під час розбирання машин. Незважаючи на цей факт, всі продукти мають стан нових, тому що ми відповідально підходимо до своєї роботи. Тому працівники перевіряють кожну деталь, ремонтують, відновлюють зовнішній вигляд і лише після цього їх продають.