Блок керування центральним замком

Блок дистанційного керування центральним замком

     У наш час вже дуже рідко можна побачити автомобілі без сигналізації та центрального замку. Система додає безпеки, а блок управління центральним замком допомагає здійснювати всі операції без помилок та збоїв.

Принцип дії та компоненти центрального замку

     Розбірка продуктивності центрального замку показує, що крім захисної функції, підвищується також і комфорт, тому й має гарну популярність. Хоча злагоджена робота призводить до відмінного захисту від зломів та проникнень, а також займається злагодженим відчиненням та зачиненням дверей.

     Принцип дії системи дуже простий – натискання кнопки замка передає сигнал на електронний блок, який перенаправляє його на моторчик, внаслідок чого і відбувається відчинення або закривання дверей, багажного відділення і навіть люка, якщо він передбачений конструкцією.

     Центральний замок має кілька основних компонентів, які разом відповідають за безперебійну роботу:

  1. 1. блок управління – займається передачею сигналів, спрямованих виконання конкретних завдань;
  2. 2. виконавчі механізми – приймають сигнали та втілюють їх у роботу;
  3. 3. датчики – подають сигнали, які проходять до блоку керування та розподіляються за виконавчими механізмами.

    Все досить просто, а знайти всі необхідні запчастини у разі поломки, допоможе авторозбірка. Тут купити оригінальні та якісні аналоги цілком просто, важливо лише підібрати оптимальну та найбільш підходящі.

Проблеми та догляд

    Кожна система автомобіля потребує догляду та діагностики. Центральний замок не виняток – потрібно своєчасно доглядати та оглядати механізм, для правильної та злагодженої його роботи. Якщо ігнорувати це і не помічати перші ознаки несправностей, деякі пристрої можуть відмовити, а двері заблокуються на тривалий час.

   Основною проблемою вважається замерзання замку, який недостатньо буде полити гарячою водою. У стандартному випадку личинки можуть розпочати рухи, а при центральному замку замерзають тяги та відбувається блокування всіх дверей. У такому випадку допомагає поступове натискання на кнопку, щоб розблокувати двері та уникнути заклинювання.

    Крім цього, може згоріти електрична частина системи, а також запобіжники, які цілком легко знайти і придбати, а також самостійно поміняти. У будь-якому випадку потрібно ретельніше ставитися до своєчасних оглядів та обслуговування, тоді проблеми виникають дуже рідко.