Блок керування AIRBAG

Блок керування подушками безпеки Airbag

    Бажаючі придбати автомобіль завжди думають про його якість, технічні характеристики та рівень безпеки. Наявність певної суми грошей дозволяє замовити блок керування Airbag, який допомагає оснастити транспортний засіб подушками безпеки, які стали відмінними помічниками в аварійних ситуаціях та дорожньо-транспортних пригодах.

Основні особливості блоку Airbag

     У систему безпеки автомобіля включаються активний та пасивний напрямок захисту, які зводять до мінімуму ризик пошкоджень для водія та пасажирів. Сюди відносяться ремені безпеки, елементи кузова та блок управління Airbag, більш відомий як система SRS. Розбирання безлічі аварій і подій показує, що з подушками безпеки будь-яка ситуація вирішується в більш позитивний бік, краще фіксуючи водійське та пасажирське становище при пересуванні.

      Багато автомобілів найчастіше оснащуються подушками безпеки на маточині керма, але більш багаті моделі та модифікації можуть мати їх ще й у таких місцях:

  1. 1. Панель приладів та місце навпроти переднього пасажирського сидіння – захист грудей, голови та плечової області.
  2. 2. У бічній частині сидіння – захист тазової області.
  3. 3. Підлога та під панеллю приладів – захист ніг та кульшового суглоба.

     Датчики для повноцінної роботи використовуються механічні та електронні, які разом дають оптимальний результат. У сучасних автомобілях кількість таких датчиків тільки збільшується, а купити всі запчастини блоку управління Airbag можна у спеціалізованих точках, але досвідчені водії радять пошукати таке місце, як авторозбірка. Саме тут є оригінальні деталі, щонайменше, ніж нові, без особливої ​​втрати якості.

Принцип роботи Airbag

     У наш час технології розвиваються дуже стрімко, але навіть зараз немає жодних законів та актів, що регулюють норми виробництва та встановлення подушок безпеки. Правда це і не страшно, тому що всі провідні світові автоконцерни намагаються з кожним роком покращувати всі механізми автомобілів для досягнення оптимального результату.

     Подушка виглядає як оболонка з наповненням, яка підключається до піропатрону через шлейф. Наповнювач створює сильний поштовх, внаслідок чого подушка розкривається в передбачених місцях, але тільки при поверненому ключі на положення старт. Швидкість відкриття залежить від виробника, але в середньому становить частки секунди, після чого може здуватися приблизно за 5-10 секунд.