Блок керування система комфорту

Блок системи комфорту

     Пріоритетними напрямками споживача машини є забезпечення зручності та комфорту. На сьогоднішній день це можливо із залученням механічної та електричної областей. Водії хочуть бачити в машині не лише стійкість до корозії чи потужний двигун. Важливою деталлю є блок комфорту та система, яка ним керує.

Основні напрямки роботи систем комфорту

     Блок управління системою комфорту складається з різних логічних схем, які покликані забезпечувати певні функції:

 1. освітлення машини;
 2. блокування та розблокування замка;
 3. функціонування склопідйомників;
 4. підйом дзеркал;
 5. обігрів скла.

Що робити зі зламаною деталлю

    Часто можуть з'являтися різні несправності в самій системі. Причинами цього є іржа чи залипання контактів у реле блоку управління системою комфорту. Це трапляється через те, що на конструктивні елементи потрапляє вода.

    Якщо з неполадками нічого не робити, то на місці одних з'являються й інші проблеми. Часто водії хочуть самостійно відремонтувати весь блок керування, але це рідко призводить до успіху. Тому найкращим рішенням буде купити справну запчастину.

     Зробити це можна на нашому сайті. Весь асортимент складається з оригінальних німецьких запчастин, взятих з розбирання, відновлених до нового стану. Вони мають таку якість, що нові деталі, виготовлені в Китаї, навіть не порівнюються з ними. У цьому ви можете переконатись самі.

Підвиди блоків керування

   Усього нараховується дві системи комфорту. Перша зветься централізованою. Вона підпорядкована одному блоку керування системою комфорту. Інша модель – децентралізована. Для її функціонування важливим є існування ще одного блоку. Дві вказані моделі відповідають за різні функції. Дані функції забезпечує блок керування системою комфорту. Розглянемо їх.

     Централізований вид, який має один блок управління, який відповідає за наступне:

 1. злагоджене функціонування освітлювальних деталей усередині салону та зовні;
 2. безперебійна робота центрального замку;
 3. своєчасне спрацювання сигналізації;
 4. помірне обігрів заднього скла машини.

     У автомобілях класу преміум є блоки керування системою комфорту, які забезпечують транспортний засіб додатковими функціями, наприклад:

 1. механізм інтелектуального доступу, запуск силової установки;
 2. контроль за тиском у покришці (завдяки існуванню спеціальної схеми);
 3. підйом люка;
 4. контроль за замком запалювання.

    Серед нашого асортименту різних деталей до машини ви можете підібрати оригінальний продукт під власний транспортний засіб. Краще купувати заводську деталь, яка спочатку була чисто продумана під вашу машину.