Блок керування ABS

Блок керування ABS антиблокувальна система гальм

     Численні сучасні технології дозволяють досягати відмінних результатів при виробництві та розробці автомобілів, які відрізняються більш потужними характеристиками та можливостями. Блок управління ABS допомагає забезпечити автомобілю найкращу допомогу при гальмуванні в екстрених та аварійних ситуаціях.

Основні особливості блоку ABS

    Головним завданням ABS можна виділити забезпечення якісного та надійного зчеплення коліс з дорогою, не допускаючи повної зупинки. Важливо, що в цій ситуації не є важливим дорожнє покриття, тому що керованість залишається на відмінному рівні. Розбирання таких усіх особливостей представило складне завдання, яке мала вирішити система ABS та інженери впоралися – все працює гідно і вселяє довіру навіть песимістам.

     Дана система має схожий принцип дії, як досвідчений водій за кермом, що враховує не лише зовнішні фактори, погоду, дорожнє покриття, а й варіанти для різноманітних ситуацій. Так, наприклад, гальмування на льоду має бути уривчастим, не допускаючи блокування коліс, причому не можна, щоб автомобіль втратив курсову стійкість. Цьому супроводжує ABS, вирівнюючи колеса та проводячи регулювання гальмівних зусиль.

      Завдяки ABS можна уникнути численних аварій, тому як датчики передають інформацію на блок управління з гальмування всіх коліс, зіставляючи дані і визначаючи потрібне положення. При нормальній ситуації гальмування відбувається в нормальному режимі, а зміна веде до змін, після чого змінюється тиск, залежний від тих самих умов.

Принцип роботи блоку керування антиблокувальною системою

     Колісний датчик передає певну норму за швидкістю обертання на електронний блок управління, який починає обробляти інформацію, порівнюючи та аналізуючи дані. Внаслідок цього обчислюється необхідність прискорення або уповільнення кожного з коліс, виводячи найкращу стратегію для гальмування, виходячи також і від дорожнього покриття.

     Всі запчастини з комплектації ABS має якісне авторозбирання, яке пропонує купити оригінальні та перевірені деталі, здатні попрацювати ще тривалий термін. Враховуючи, що багато хто звикли до помічника гальмування, можна сміливо радити всім, стежити за справністю ABS, щоб у аварійній ситуації не виникло сюрпризів та проблем. Незважаючи на всі переваги системи, її потрібно правильно експлуатувати та підтримувати у робочому стані.