Масляний насос

Масляний насос двигуна

     Масляний насос працює разом із двигуном одночасно. Він діє завжди, коли машина рухається. Ця запчастина надійно захищена своєю простою побудовою і тим, що постійно працює в масляному середовищі. Завдяки цим умовам масляний насос здатний служити вічно. Якщо його пошкодити, то відразу можна купувати новий, оскільки зазвичай жодні пошкодження на цьому елементі не придатні для ремонтних робіт.

Причини для заміни маслонасосу

     Першою ознакою, при якій потрібно задуматися, що щось негаразд із системою мастила, - це нестандартний тиск. Якщо воно надто високе, то причиною цього може стати засмічення або неполадки в редукційному клапані. Через них надлишковий тиск не компенсуватиметься. Якщо ж подача масла недостатня, то, можливо, засмічився маслоприймач або поламався насос.

    Масляний насос потрібно міняти, коли:

  1. є механічні пошкодження;
  2. деталь сильно зносилася;
  3. запчастина виробилася (продуктивність насоса впала нижче критичної межі).

  Немає чітко зазначеного терміна, коли власнику машини варто міняти масляний насос. Але якщо ви купили якісну оригінальну деталь, нехай навіть уживані і дотримуєтеся правил експлуатації, то він працюватиме понад 100 тис. км.

Чому ламаються масляні насоси

     Масляний насос може вийти з ладу через кілька моментів:

  1. в насос потрапляють тверді частинки, і він виробляється;
  2. рухові деталі часто перегріваються і починають клинити;
  3. запчастина надто довго працювала і природно зносилася.

    Дуже важливо уважно стежити за приводом насоса. Це ланцюг, який у певний час може поламатися. Тому потрібно регулярно переглядати цей елемент на ТО, і якщо є навіть маленькі недоліки, змінювати привід. Найкраще робити все завчасно, щоб уникнути серйозної поломки.

Інструкція щодо вибору насоса

    Є ряд моментів, які залежать від рухової конфігурації:

  1. продуктивність масляного насоса;
  2. його конструкція;
  3. загальний вигляд корпусу.

Для того, щоб підібрати насос для конкретної моделі авто, найкраще за орієнтир брати vin-код. Якщо його немає, то при виборі враховуйте рік випуску машини, її марку, модель, а також, що найважливіше, об'єм двигуна та його тип. Для того, щоб вибрати відповідний насос, вказаних даних більш ніж достатньо.

    Ще один надійний спосіб - порівняння зі старим насосом. На ньому є номер деталі. За цим номером можна придбати аналогічний масляний насос, але вже у справному стані.

     На нашому сайті представлені оригінальні б/в деталі, які мають досконалу якість, недосяжну китайськими новими аналогами.