Кожух ременя ГРМ

Кожух ременя газорозподільного механізму

     Ремінь газорозподільного механізму є дуже важливою ланкою, що з'єднує розподільний вал і колінчастий вал у будь-якому транспортному засобі, тому варто особливо ретельно стежити за його станом. Допоможе захистити та убезпечити цей елемент – кожух ременя ГРМ, який не допускає появи механічних пошкоджень та збільшує час експлуатації ременя.

Поняття ременя ГРМ

     Ремінь ГРМ допомагає синхронізувати та налагодити правильну роботу коленвала та розподільного валу, які приводять мотор та автомобіль у рух. Конструкція нескладна, а функції більш ніж серйозні, оскільки пристрій відповідає за правильну роботу двигуна, а якщо відбувається поломка - наслідки можуть бути значними.

     Багато сучасних автомобілів конструюються таким чином, що за допомогою ременя ГРМ можна запускати і водяний насос. Розбирання всієї системи показує, що місцезнаходження ременя в більшості випадків однакове у всіх автомобілях між циліндровим блоком і радіатором. У будь-якому випадку із заводу передбачається наявність кожуха – захисного елемента, що відповідає за збереження ременя. Але більшість автовласників знімають кожух, щоби постійно контролювати стан ременя ГРМ, а це не зовсім правильно.

     Зняти кожух не завжди є проблемою, тому можна це робити протягом експлуатації автомобіля. Тим більше, що виробник завжди вказує час та умови, за яких ремінь потрібно змінювати, з можливими відхиленнями.

Особливості експлуатації захисту ременя ГРМ

     Виробники, а разом з ними і автомобільні експерти, радять мати кожух ременя ГРМ, щоб захистити гумовий пристрій від передчасного зношування. Якщо його немає в автомобілі, допоможе купити деталь авторозбирання, де представлені багато запчастин, практично для всіх транспортних засобів. За відсутності деталі варто звернути увагу на інтернет-сайти авторозбірок, де потрібні запчастини можна пошукати за кодом або назвою, а також замовити їх.

    Так як на ремінь ГРМ постійно відбувається вплив множини негативних хімічних елементів, а також різних предметів, що завдають механічних пошкоджень, то йому потрібний додатковий захист. Всі такі фактори можуть не тільки завдати шкоди самому пристрою, а й вивести з ладу певні частини двигуна.

     Тому кожух ременя ГРМ обов'язково має бути в кожному автомобілі, забезпечуючи надійний догляд та продовжуючи час експлуатації.