FIAT

Розбір FIAT: від фабрики в Турині – до великого концерну

Історія компанії FIAT починається в далекому 1899 р., коли з'явилося АТ «Fabbrica Italiana Automobili Torino» (FIAT). Через рік відкрилося перше підприємство зі збирання автомобілів цієї марки.

     У цей же час уряд Італії скасував мита на імпорт сталі. Це рішення стимулювало виробництво італійських транспортних засобів, кораблів та двигунів.

    Під час Першої світової війни FIAT активно випускав продукцію військового призначення. Після завершення конфлікту, в 1922 р. компанія обзавелася новим заводом, який став відомий тим, що на його даху був тестовий полігон для автомобілів. Через 2 роки компанія випустила свою першу повоєнну модель FIAT-509.

     Наступне десятиліття було відзначено появою двох нових моделей «Balilla» та «Topolino», які стали бестселерами в Італії.

     Після початку Другої світової, керівництво компанії, вміло лавіруючи між представниками двох протиборчих ідеологій у країні, організувало співпрацю з обома сторонами, непогано заробивши на військовій продукції.

      У мирний час FIAT знову став наслідувати безпрограшну стратегію – випускати автомобілі для широких верств населення. Ця ідея втілилася у моделях FIAT500 та 1400.

    У 60-х р.р. компанія береться за будівництво підприємства ВАЗ у СРСР. Надалі він виробляв 2 тис. автомобілів на день.

    У 80-90-х р.р. відбулося злиття FIAT з Ferrari, Lancia, Alfa Romeo та Maserati. На сьогоднішній день FIAT є серйозним гравцем на світовому ринку автомобілів, збираючи спорткари, легкові машини та вантажівки, техніку для сільського господарства та промисловості.

Запчасти Б/У для Фіат – ми пропонуємо краще

    Наш розбір Фіат пропонує доступні ціни на запчастини для Фіат. Купуючи деталі, зняті з автомобілів-донорів, ви витрачаєте набагато менше коштів, ніж купуючи нові автозапчастини.

   Всі вузли та агрегати надходять до нас із Німеччини. Це фактор, який гарантує їх мале знос та кондиційний стан.

     Покупцям зручно замовляти деталі на нашому розбиранні Фіат, тому що всі позиції є на складі. Завдяки цьому відвантаження товару здійснюється швидко.

   Якщо у вас з'явилися питання щодо підбору запчастин бу для Фіат або їх встановлення, зателефонуйте за номером (050) 224-00-11. Наші експерти вас проконсультують.