FIAT COUPE (1993-2000)

Розбірка Fiat Coupe: Б/У запчастини на Фіат Купе з авторозбірки

З 1993 по 2000 роки компанія FIAT випускала дводверну модель Coupe, спортивний і неординарний вигляд якої створювало відоме дизайнерське ательє Pininfarina. Машина мала відмінну керованість і хороші динамічні якості, що наближало її до таких авторитетів у цьому класі як Mercedes CLK та Porsche Boxter. При цьому ціна італійського купе була відчутно нижчою. Швидкісні характеристики також були на рівні – досить згадати, що максимальна швидкість модифікацій моделі становила від 205 до 250 км/год, а динаміка розгону топових версій – 6.5 секунд до 100 км/год.

    Ходова автомобіля була зроблена жорсткою. При їзді він добре тримав дорогу. Салон FIAT Coupe відзначався зручними сидіннями, на яких з комфортом могли розміститися пасажири. Для перевезення великих сумок, валіз та інших вантажів служив місткий багажник.

     У базовій комплектації були передбачені: протиугінна та антипробуксувальна системи, іммобілайзер, гідропідсилювач рульового управління, аварійні подушки, електропідйомники скла та інше.

     Авто оснащувалося бензиновими двигунами на 1.8 літра (131 к.с.) і чотирма варіантами 2-літрових моторів (у тому числі турбо) на 139, 154, 190 та 220 «коней».

FIAT Coupe – один із найшвидших автомобілів компанії

    Щоб заощадити гроші та знайти дефіцитні комплектуючі для свого «залізного коня», багато автомобілістів звертаються на авторозбірки. Таким чином можна не тільки знизити тиск на свій гаманець, але й отримати доступ до ширшого асортименту деталей. Але як вибрати такий магазин, який відповідально ставиться до якості свого товару?

     Наше розбирання Фіат, у прямому розумінні слова – гарантує гарний стан вузлів та агрегатів, виставлених на продаж. Поступаючи з авторозбірок Німеччини, вони спочатку перебувають у більш збереженому вигляді, ніж аналогічні деталі країн колишнього СРСР. Секрет полягає в тому, що німецькі автовласники з періодичністю 5-8 років набувають нових моделей. Тому такі запчастини на Фіат Купе (та інші авто) відрізняються малим зношуванням і можуть прослужити ще довгі роки. Для більшої впевненості, наші фахівці уважно перевіряють їх та відсівають непридатні. На решту передбачена гарантія.

    Після оформлення покупки, наші клієнти можуть розраховувати на швидке відвантаження куплених комплектуючих. У нас виключено зайві затримки. Замовлення доставки можливе територією України, Росії та країн СНД.

    Для отримання додаткової інформації щодо запчастин, наберіть номер консультантів нашої розбирання Фіат – (050) 224-00-11.