FIAT SCUDO (1996-2004)

Розбірка Fiat Scudo: Б/У запчастини Фіат Скудо з авторозбірки

     У 1995 р. компанія Fiat представила мінівен власної розробки під назвою Scudo. Складання проводилося на французькому підприємстві разом з аналогічними моделями, такими як Citroën Jumpy і Peugeot Expert. Пасажирський семимісцевий варіант Combi мав велику популярність. Він і зараз у різних країнах експлуатується як таксі. У виробничій лінійці Scudo замінив собою невеликий мікроавтобус Fiat 900. Екстер'єр мінівена був у чомусь співзвучний Fiat Ulysse.

Дана модель відрізнялася універсальністю. Так наприклад, вона могла перевозити до 850–900 кг. А великий внутрішній простір дозволяв завантажувати об'ємні вантажі. Дане покоління Scudo спочатку комплектувалося кількома варіантами силових агрегатів: 79-сильним з об'ємом 1,6 л (паливо - бензин), дизельний двигун 1,9 л (потужність 69 л.с.) і турбодизель 1,9 (92) .с.). У період з 1998 по 2000 р. лінійку двигунів було оновлено. Стали встановлюватися сильніші - і бензинові, і дизельні двигуни потужністю від 94 до 136 к.с.

     У 2004 р. компанія Fiat представила другу генерацію Scudo, яка відрізнялася від першої лише незначними змінами.

Fiat Scudo – мінівен на всі випадки життя

     Більшість представників сильної статі перед прийняттям рішень шукають серйозні аргументи на користь того чи іншого варіанту. Підбір запчастин для свого автомобіля дуже серйозне питання. Від цього залежить працездатність машини, інколи ж і безпека. У такій справі не можна оминати проблему якості комплектуючих, а також довіри до постачальника. Наше розбирання Фіат готове надати серйозні аргументи, чому купувати деталі у нас – безпечно та вигідно.

      Перш за все, наші постачальники бу запчастин на Фіат Скудо повністю заслуговують на довіру. Це – авторозбірки Німеччини, де комплектуючі знімаються з автомобілів 5-8 років. Пробіг у цих машин невеликий, тому що європейці звикли до частої заміни автотранспорту на новий. Коли ми отримуємо деталі, то проводимо їхню ретельну перевірку силами наших експертів. У продаж йдуть лише повністю працездатні вузли та агрегати у хорошому стані. На них передбачено гарантію. Ми розуміємо потреби клієнтів, тому відвантажуємо товар зі складу так швидко, наскільки це можливо. З цієї причини наші покупці не чекають довго. Ми надсилаємо замовлення в Україну, Росію, територією країн СНД.

    Щоб отримати консультацію або оформити замовлення, зателефонуйте на нашу розбірку Фіат за телефоном (050) 224-00-11.