FIAT DUCATO (1994-2002)

Розбірка Fiat Ducato (1994-2002): Б/У запчастини на Фіат Дукато 2 з авторозбірки

    Лінійка комерційних автомобілів Ducato з'явилася в 1981 р. Аналоги моделі це – Citroen Jumper та Peugeot Boxer. Покупцям пропонувалися варіації різної вантажопідйомності та з різноманітними кузовами. В тому числі, версія з укороченою базою під назвою Talento. Основні призначення мінівенів – це перевезення товарів, людей, пасажирів та вантажів одночасно. Вони іменувалися Goods Transport, Passenger Transport та Combi.

     У 1994 р. виробник випустив чергове покоління з повністю оновленим і менш незграбним екстер'єром.

   Для модифікацій 1994-2002 р.р. був доступний лише один бензиновий 2-літровий варіант на 110 к.с. З дванадцяти дизелів лише три були виробництва Fiat. Вісім із них мали турбіни. Дизельні мотори розвивали потужність від 68 до 128 кінських сил. Компанія пропонувала також на вибір дві трансмісії – 5-швидкісну механічну та 4- ступінчасту автоматичну.

     У 1994 машина отримує звання “Фургон року”. Це сталося завдяки вмілому поєднанню комфортності та різноманітності виконань під завдання клієнтів.

     У 2003 р. Fiat суттєво збільшив вантажопідйомність Ducato. Якщо раніше він становив 1.0, 1.4, 1.8 тонн, то тепер збільшився до 2.9, 3.0, 3. 3 та 3.5.

Fiat Ducato – надійний помічник комерсанта

    Авторозбірки відрізняються від магазинів нових запчастин тим, що можуть запропонувати більший асортимент товару, зберігаючи при цьому низькі ціни. Тому багато автовласників часто користуються їхніми послугами. Але як знайти таке місце, де продавці відповідають за якість комплектуючих?

    Наш розбір Фіат дає гарантію на всі товарні позиції, представлені в торговельній мережі. Отримуючи їх від німецьких постачальників, ми проводимо уважний огляд, відбраковуючи деталі непрацездатні, з великим зношуванням, які не відповідають нормативам безпеки. Бу запчастини на Фіат Дукато та інші автомобілі, як уже сказано вище, продаються з гарантією. Вона є підтвердженням нашої впевненості у хорошому стані цих вузлів та агрегатів.

    Наші клієнти позитивно реагують на швидкість відвантаження замовлень. Така оперативність стала можливою завдяки наявності всіх деталей на складі. З доставка здійснюється територією України, Росії та країн СНД.

     Оформити покупку, задати питання, що цікавлять, ви можете зателефонувавши на нашу розбірку Фіат за телефоном (050) 224-00-11.