FIAT DUCATO (1990-1994)

Розбірка Fiat Ducato (1990-1994): Б/У запчастини Фіат Дукато з авторозбірки

   Цей популярний комерційний фургон, на базі якого вироблялася вантажівка та мікроавтобус, з'явився вперше в 1981 році. За 25 років існування моделі було випущено понад 1.7 млн ​​одиниць. Машина показала себе надійною, економічною, комфортною та функціональною. Існували кілька основних її версій. Вони відрізнялися довжиною бази та висотою кузова. Низька підлога, просторі двері дозволяли без проблем здійснювати завантаження та розвантаження. Вантажний простір міг становити від 7.5 до 12 тис. літрів, а вантажопідйомність – до 2 тонн.

Ducato комплектувалися системами ABS та пристроями розподілу зусиль у гальмівній системі (EBD), аварійними подушками з боку водія. Також автомобіль мав ряд зон безпеки, що зминаються. Виробником була передбачена лише 5-швидкісна механічна коробка передач. Комфортність та стійкість забезпечували передні стійки типу McPherson з гідравлічними амортизаторами встановленими, у тому числі, ззаду – у залежній ресорній підвісці. На модифікації 1990-1994 років встановлювалися бензинові мотори об'ємом 1.8 і 2.0 л з потужністю 69 і 109 к.с., а також - дизельні двигуни 1.9 і 2.5 л, видавали 69 і 75 кінських сил.

Fiat Ducato: історія моделі

   Будь-який автомобіль, чи то комерційний чи сімейний, рано чи пізно починає потребувати заміни деталей. І не завжди є сенс купувати нові. Бу комплектуючі в хорошому стані можуть прослужити ще досить довго, а ціни на них значно нижчі. Головне завдання – як вибрати такий магазин, який відповідає за якість свого товару.

    Наш розбір Фіат одна з небагатьох, де можуть запропонувати клієнтам вузли та агрегати з малим ступенем зносу, а також гарантію на них. Нашими постачальниками є авторозбірки Німеччини, де знаходиться велика кількість машин 5-8- літнього віку. Природно, що й деталі такого автотранспорту перебувають у більш збереженому стані і можуть відпрацювати ще довгий час. Для більш впевненості, отримуючи такі бу запчастини на Фіат Дукато (або інші авто), наші фахівці проводять їх скрупульозний огляд для того, щоб у продаж надходили тільки кондиційні. Після цього на них призначається гарантійний термін.

    Враховуючи потреби покупців, ми розробили систему швидкого відправлення замовлень. Доставка здійснюється до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

     Для вирішення технічних та інших питань, у нашому магазині передбачена підтримка, доступна за номером (050) 224-00-11.