FIAT TIPO (1987-1995)

Розбірка Fiat Tipo: Б/У запчастини Фіат Типо авторозбірки

     У 1988 р. компанія Fiat розпочала складання сімейної моделі під назвою Tipo. Автомобіль випускався у 3-х чи 5-дверних кузовах типу хетчбек. Екстер'єр та інтер'єр машини створювало дизайнерське ательє IDEA. Салон вийшов комфортним, а кузов – надійно захищеним від іржі. Ця модель стала спробою італійського виробника зайняти своє місце у ніші моделей класу Гольф. І на бразильському ринку це справді вдалося зробити. Італійцю вдалося за обсягами продажів у Бразилії потіснити сам Volkswagen Golf.

    За весь час виробництва Tipo комплектувався великою кількістю варіантів двигунів. Бензиновий ряд двигунів був представлений агрегатами об'ємом: 1,4, 1,6, 2,0 л і потужністю від 69 до 146 к.с. Дизельні двигуни об'ємом 1,7 та 1,9 л розвивали потужність 57 та 65 л.с. Також був доступний 90-сильний дволітровий турбодизель. Ця модель оснащувалась як механічними, так і автоматичними коробками передач.

Fiat Tipo: По- сімейному – затишно

     Власники автомобілів, знятих з виробництва, часто стикаються з проблемою пошуку запчастин. На даний автотранспорт деталі можуть продаватися або за завищеною ціною, або їх немає в наявності. У такій ситуації може допомогти наше розбирання Фіат. Ми пропонуємо комплектуючі за адекватними цінами та всі вони є на нашому складі. Ви не тільки заощаджуєте кошти, а ще й час. Адже ми відвантажуємо замовлення швидко, вам не потрібно буде чекати на місяці їх поставок.

    Важливим є і питання якості бу деталей. Ми впевнені в цьому настільки, що гарантуємо весь товар. У чому причина такої впевненості? По-перше, ці бу запчастини на Фіат Тіпо надходять з авторозбірок Німеччини. У цьому регіоні автовласники часто купують нові автомобілі, а попередні потрапляють на розбирання. Вік таких «старих» машин рідко перевищує 8 років, відповідно, їх вузли та агрегати також мають малий ступінь зносу. Завдяки цьому, ми маємо можливість привозити деталі у хорошому стані. По-друге, наші фахівці додатково перевіряють всі запчастини, що надходять, і відсівають непридатні.

     Наше розбирання Фіат здійснює відправку комплектуючих Україною, Росією, країнами СНД. Щоб поставити запитання, що вас цікавлять, або оформити замовлення, зателефонуйте (050) 224- 00-11. Наші експерти радо вас проконсультують.