FIAT BRAVA (1995-2001)

Розбірка Fiat Brava: Б/У запчастини на Фіат Брава з авторозбірки

     Випущений на ринок у 1995 р., Fiat Brava вже через два роки був відзначений титулом «Кращий європейський автомобіль». Машина вийшла швидкісною та прийомистою завдяки вдалому поєднанню двигуна та КПП. Ця модель сподобалася покупцям, у тому числі - за добре сконструйовану ходову - чудово відпрацьовує нерівності дорожнього полотна. Автомобіль вироблявся у кузовах хетчбек двох варіантів – Bravо з трьома дверима та Brava – з п'ятьма.

Стандартний двигун для Brava являв собою агрегат з дванадцятьма клапанами, об'ємом 1,4 л, потужністю 80 л.с. За доплату можна було отримати машину з двигуном 1,6 л (103 л.с.), 1,8 л (113 л.с.). Пропонувалися і дизельні двигуни з турбонаддувом об'ємом 1,9 л, але з різною потужністю – 75 і 100 к.с.

     У 1996 р. модель Brava послужила базою для нового Fiat Marea. А через два роки на її основі було випущено мінівен Multipla.

     У 1999 р. відбулося оновлення Brava. В інтер'єрі змінилася передня панель. А також автомобіль став оснащуватись ще й двигуном від Fiat Punto (об'єм 1,2 л, потужність 81 л.с.). У свою чергу, двигун 1,4 після цього зник з варіантів комплектації.

   Якщо тридверна Bravо вироблялася тільки в Італії, то Fiat Brava випускали також у Туреччині та Бразилії. Складання обох хетчбеків було припинено у 2001 р. Їхнім наступником став сімейний Fiat Stilo.

Fiat Brava – гармонійне поєднання якостей

      Якщо ви шукаєте оптимальне співвідношення ціна/якість, плануючи покупку деталей для свого автомобіля, зверніться на нашу розбірку Фіат. У нас ви зможете знайти бу запчастини на Фіат Брава, вартість яких, істотно менша, ніж нових комплектуючих. При цьому вони не набагато поступаються станом, тому що зняті з автомобілів з Європи, вік яких, як правило, від 5 до 8 років, тому знос цих деталей невеликий. На їхній добрий стан впливає і той факт, що експлуатація європейських автомобілів відбувається на якісних дорогах, вони заправляються якісним паливом, одержують якісне обслуговування на сертифікованих СТО.

    Все, що до нас приходить з Німеччини, ще раз ретельно перевіряється нашими експертами перед продажем. Запчастини з великим ступенем зносу, у поганому стані не потрапляють до покупців. Ці слова підкріплюємо гарантією на всі позиції.

     Наше розбирання Фіат відправляє деталі в Україну, Росію та країни СНД. Їхнє швидке відвантаження можливе завдяки наявності комплектуючих на складі. Проконсультуватися або оформити замовлення ви можете зателефонувавши (050) 224-00-11.