FIAT MAREA (1996-2007)

Розбірка Fiat Marea: Б/У запчастини Фіат Мареа з авторозбірки

     При створенні цієї машини, дебют якої відбувся 1996 р., за основу було взято моделі Bravo / Brava. На початковому етапі новинка виготовлялася на італійських підприємствах, пізніше – на заводах Туреччини та Бразилії.

     Цей автомобіль оснащувався вісьмома варіантами двигунів. З них п'ять працювало на бензині та три – на дизельному паливі. Найпотужнішим з них був 182-сильний двигун об'ємом 2,0 л. Динаміка розгону із таким агрегатом становила 7,4 сек. до 100 км/год, а максимальна швидкість досягала 227 км/год. За додаткову плату можна було замовити встановлення АКПП, кондиціонер та електричний регулятор сидінь спереду.

    Marea вироблявся в кузовах седан та універсал (Marea Weekend). Інтер'єр усередині був ретельно продуманий з погляду зручності водія, салон відрізнявся відмінним доступом до органів управління та гарною видимістю приладів. Кермо було чутливим і гострим. Автомобіль мав гідну стійкість при проходженні поворотів.

     У 2002 р. було припинено європейський випуск моделі. А через п'ять років закінчилося виробництво на турецьких та бразильських конвеєрах. На зміну Marea прийшов Fiat Linea.

Fiat Marea – продовження кращих традицій

    Пропонуючи бу запчастини на Фіат Мареа, наша розбірка Фіат робить все, щоб врахувати потреби та побажання клієнтів. Ми розуміємо, що для покупців дуже важливо швидко отримати потрібну деталь у хорошому стані за адекватною ціною. Наша система постачання комплектуючих з Німеччини продумана так, що у продаж надходить лише той товар, який є у наявності складі. Така схема дозволяє здійснювати швидке відвантаження товарів замовникам. Вузли та агрегати бу, що надходять із європейського регіону, сильно відрізняються від таких же – із країн СНД. Основна різниця полягає в тому, що на авторозбірках Європи знаходиться безліч автомобілів з невеликим пробігом, адже європейці часто купують нові моделі. Коли такі деталі виявляються нашому складі, вони піддаються скрупульозної додаткової перевірки. У продаж надходять лише працездатні комплектуючі у кондиційному стані, на які поширюється гарантія. Таким чином, ми намагаємося задовольнити, по можливості, всі потреби наших клієнтів.

    Якщо у вас залишилися питання щодо підбору або встановлення запчастин, ви можете проконсультуватися за номером за номером (050) 224-00-11 у фахівців нашої розбирання Фіат.