FIAT CROMA (1986-1996)

Розбирання Fiat Croma: Б/У запчастини на Фіат Крома з авторозбірки

     У 1986 р. компанія Fiat представила перше покоління передньопривідного седана під назвою Croma. На той час автомобіль був найбільшим із легкових моделей цього італійського виробника. Конструктивно його було створено досить добротно. Мав вражаючі технічні характеристики, хорошу шумоізоляцію, м'яку ходову і гідну керованість. Крім того, мав доступну ціну. Його відмінною особливістю можна назвати наявність переднього підрамника для кріплення підвіски та силового агрегату з коробкою передач. Будучи дітищем спільного проекту зі створення спільної платформи для середньорозмірного седана компаній Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Saab, ця модель була уніфікована багато в чому (крім моторів) з такими авто як Alfa 164, Saab 9000, Lancia Thema.

     Спочатку Croma пропонувалася з бензиновими двигунами об'ємом 1900-2500 куб.см (94-162 к.с. ) та турбодизелями 1900 та 2500 куб.см, які могли похвалитися 94-115 кінськими силами потужності. Через два роки після початку випуску з'явилася ще одна версія дизельного мотора 2.0 л із прямим упорскуванням палива.

     У 1996 р. складання даної моделі було завершено і відновилося тільки в 2005 р. у вигляді другої генерації, що корінно відрізнялася від першої.

Fiat Croma – історія легендарної моделі

Чим більше часу проходить з моменту випуску тієї чи іншої моделі, тим складнішим стає пошук комплектуючих. Часто буває так, що залишається єдиний вихід – звернутися на авторозбірки.

     Наш магазин пропонує одні з найкращих умов на ринку деталей, що були в експлуатації. Бу запчастини на Фіат Крома I та інші авто – приходять у нас із Німеччини. Автомобілісти цього регіону мають фінансову нагоду регулярно купувати новий автотранспорт. Старі автомобілі, яким, як правило, від п'яти до восьми років, стають донорами вузлів та агрегатів. Отримуючи їх, наше розбирання Фіат проводить їх уважний огляд, щоб у торговельну мережу потрапляли комплектуючі лише працездатні, з малим ступенем зношування та відповідні нормам безпеки. На них призначається гарантія.

    Відвантаження замовлень ми здійснюємо в максимально короткі терміни, оскільки маємо всі деталі на своєму складі. Їхнє відправлення можливе до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

     Підтримка нашого розбирання Фіат доступна за номером (050) 224-00-11.