FIAT PUNTO (1993-1999)

Розбірка Fiat Punto 1: Б/У запчастини Фіат Пунто 1 з авторозбірки

Легендарний італійський дизайнер Джоржетто Джуджаро, який розробив кузови багатьох моделей компанії Fiat, приклав руку і до створення зовнішнього вигляду моделі Punto, що дебютувала в 1993 р. Спочатку автомобіль продавався в кузові 3-дверний хетчбек. Пізніше з'явився 5- дверний варіант (Grande Punto). За класифікацією ця машина належала до сегменту B.

     Попри компактні розміри, всередині Punto виконаний просторо. Заднім пасажирам не заважатимуть навіть повністю відсунуті назад сидіння.

     Базова комплектація була щедрою і включала безліч речей, корисних з погляду безпеки. Це – системи ABS та ESP, передні подушки та бічні шторки безпеки. Недарма машина отримала максимальну оцінку у 5 зірок за результатами краш-тестів за системою EuroNCAP. Така комплектація була однакова, що для 3-дверного автомобіля, що для 5-дверного.

Дане перше покоління Punto комплектувалося гамою різноманітних двигунів - бензинові: 1,1 л (55 л.с.), 1,2 л (60, 73, 85 л.с.), 1,4 л (130, 133) л.с.), 1,6 л (88 л.с.) та турбодизельні: 1,7 л (63 і 70 л.с.).

     У 1999 р. на зміну цьому поколінню прийшло друге (присвячене 100-річному ювілею компанії), сербський варіант якого випускається досі.

Fiat Punto: малий золотник, та дорогий

Для багатьох автомобілістів авторозбірка – це місце, де можна знайти не тільки великі вузли та агрегати, а навіть якусь дрібницю, на зразок ручок дверей або прикурювача. І все це зазвичай коштує недорого. Але не багато хто знає, що коли йдеться про купівлю деталей, що відіграють важливу роль у працездатності автомобіля, довіряти можна далеко не всім авторозбіркам, а лише тим, які ретельно перевіряють комплектуючі перед продажем та привозять їх з європейського регіону, а не з країн СНД. Наше розбирання Фіат повністю відповідає цим вимогам. Ми отримуємо деталі із Європи. Це запорука того, що їх знято з автомобілів з малим пробігом і тому в хорошому стані. Наші експерти виробляють скрупульозне відбраковування непридатних комплектуючих, щоб вони не потрапили у продаж. Тому ми впевнені як дані запчастини. Для закріплення впевненості покупців у цьому, ми даємо гарантію на всі позиції, в тому числі, на бу запчастини на Фіат Пунто.

    Наш «коник» – це швидке відвантаження замовлень. Це можливо завдяки наявності на складі. Відправлення здійснюється територією України, Росії та країн СНД.

  Щоб отримати консультацію або зробити замовлення, зателефонуйте на нашу розбірку Фіат за номером (050) 224-00-11.