VOLVO 460 (1989-1996)

Розбірка Volvo 460: Б/У запчастини Вольво 460 з авторозбірки

У 1988 р. на складальному конвеєрі компанії DAF в Нідерландах почалася збірка Volvo 460 - седана середнього класу, який став доповненням до моделі 440, пропонованої лише у вигляді 5-дверного хетчбека. Базою для обох версій послужила 480 серія. За всі роки було зібрано 220415 седанів, які мали привід на передню вісь і двигун розташований поперечно. Вони отримали визнання у споживачів, маючи компактні розміри, будучи доступними за ціною і маючи при цьому респектабельний зовнішній вигляд.

     Ця модифікація продавалася: з бензиновими силовими агрегатами 1.6, 1.7, 1. 8, 2.0, паспортна потужність яких складала від 82 до 120 к.с.; та з 1.9-літровим турбодизелем (на 90 «коней»).

     З точки зору безпеки – в автомобілі були передбачені посилені двері, салон з жорстким каркасом, рульова колонка, що складається, захист двигуна знизу, який забезпечувала спеціальна рама.

Машина мала високий ступінь захисту від іржі. Виробник пропонував гарантію на 10 років від наскрізної корозії. Volvo 460 знайшов цілу армію шанувальників – також за рахунок надійності, сумлінного складання та комфортабельності. 1996 року його випуск було завершено.

Volvo 460: надійність, практичність, зручність

     У наш магазин звертаються власники автомобілів різних років випуску та різних марок. Ми пропонуємо їм великий вибір комплектуючих за прийнятними цінами. Також у нас розроблена ціла система забезпечення постачання якісних деталей у хорошому стані. Покупці нашої розбірки Вольво завжди впевнені в цьому, оскільки на всі товарні позиції передбачено гарантію.

Багато хто знає, що в європейському регіоні автовласники регулярно змінюють свої старі машини на нові більш актуальні моделі. Свій автотранспорт, як правило – 5-8-річного віку, вони відправляють на авторозбирання. Отримуючи такі бу запчастини на Вольво 460 (та інші автомобілі), ми проводимо їх уважне відбраковування, щоб у торговельну мережу не потрапили вузли та агрегати сильно зношені, у некондиційному стані чи непрацездатні. На найкращі з них призначається гарантія.

      Завдяки наявності всіх комплектуючих на складі, ми відправляємо замовлення клієнтам у стислі терміни, що є ще однією з переваг нашого розбирання Вольво.

    Якщо у вас залишилися питання щодо підбору або встановлення деталей, отримайте консультацію за телефоном (050) 224-00-11.