VOLVO

Volvo: скандинавська якість

    Засновників компанії Volvo – Ассара Габріельсона та Густава Ларсона об'єднувало те, що спочатку вони обидва працювали в компанії SKF. У 1924 р. партнери вирішують зайнятися випуском автомобілів. Зібравши перші 10 прототипів, їм вдалося залучити керівництво SKF до інвестування в компанію та переконати дати можливість використовувати обладнання підприємства. У цей же час було вигадано і назву Volvo (лат. “я гойдаюся”).

     У 1927 р. з'явився первісток компанії – модель ÖV4. Через рік було продано майже всі машини цієї моделі. Паралельно було налагоджено випуск вантажівок. Компанія також почала пробувати свої сили і в сегменті представницьких машин, розробивши такі моделі, як PV654 та PV36.

    Друга світова війна призвела до майже повного падіння попиту на автомобілі цієї марки. Але Volvo зуміла пристосуватися до нових умов і розпочала виробництво газ  установок , також виконувала замовлення для армії.

    Ще йшли бойові дії в Європі, а компанія вже розробляла нову модель PV444. Її продажі стартували 1947-го. Вже тоді Volvo почала дбати про безпеку водія та пасажирів. На автомобіль було встановлено ламіноване вітрове скло.

     У середині 50- х компанія почала пропонувати під час продажу безпрецедентну акцію. Йшлося про відшкодування збитків від будь-якої аварії протягом 3 років. Незабаром від цієї ідеї відмовилися та зосередились на розробці засобів захисту автомобіля під час зіткнення.

У 80-ті роки Volvo увірвалася у двома бестселерами – моделями 140 та 144. Вже тоді почали з'являтися на автомобілях цієї марки каталізатори та датчики повітря. У 90-ті народилася ще одна успішна модель 850 GLT, яка стала певним стандартом на довгі роки. У 1999 році підрозділ легкових автомобілів Volvo стає частиною концерну Ford.

    21-е століття – компанія показує публіці низку новинок – V70, XC70 та S60 . Багато автомобілів цієї марки стають повнопривідними. З 2010 року Volvo є частиною Geely Holding Group.

    У більшості автомобілістів назва цієї шведської марки асоціюється насамперед із розробками з безпеки, такими так – триточковий ремінь, автомобільне сидіння для дітей, кузови, що поглинають удар, подушки та завіси безпеки та багато іншого.

Розбирання Volvo: Б/У запчастини на Вольво з авторозбірки

Volvo вважаються надійними автомобілями, але і вони потребують комплектуючих. Наша розбирання Volvo пропонує власникам цієї марки запчастини на вольво бу в хорошому стані. Ми отримуємо їх з Німеччини і ретельно перевіряємо, тому можемо впевнено говорити про їхню якість. Крім того, деталі, зняті з автомобілів-донорів, – це завжди велика економія. Також на них передбачено гарантію.

     Запчастини на вольво є в наявності на нашому складі, тому вам не доведеться довго чекати на свою покупку. На всі запитання вам зможуть відповісти консультанти за тел. (050) 224- 00-11.