VOLVO 740 (1984-1992)

Розбірка Volvo 740: Б/У запчастини Вольво 740 з авторозбірки

     Цей автомобіль відомий багатьом. Навіть ті, хто не знає назву моделі, напевно згадають її на вигляд, оскільки їх було досить багато свого часу на вулицях і дорогах. Машина припала до душі великій кількості автомобілістів за простоту конструкції, ремонтопридатність, просторий салон, високий рівень безпеки та надійність. Її двигун міг пропрацювати без капремонту понад 500 тис. кілометрів.

    Volvo 740, як продовження серії 700, з'явився в 1984 р. Його лінійка двигунів не могла вразити різноманітністю. Бензинові були представлені карбюраторними та інжекторними агрегатами об'ємом 2.0 та 2.3 (у тому числі, з турбонаддувом), їх діапазон потужності сягав від 103 до 160 к.с. Дизельна – 2.4-літрова версія, без наддуву видавала 82 сили, варіанти із наддувом – 109 «коней». Коробки передач - це (традиційно) 5-ступінчасті механічні та 4- швидкісні автомати.

     У 1985 р., паралельно з седаном, почав продаватися і універсал. Через два роки за додаткову плату стала доступна система ABS. У 1989 році було оновлено зовнішній вигляд автомобіля. У 1990 р. паралельно з 740-ї почала також випускатися 940-а модель. Через 2 роки вона повністю замінила на конвеєрі 740-ю.

Volvo 740: секрет популярності

     Пошук комплектуючих для свого авто – це педантичне питання для багатьох автовласників. Адже дуже важливо не лише знайти товар за адекватною ціною, а й не помилитись із його якістю. Не багато магазинів відповідально ставляться до цього.

    Наш розбір Вольво відрізняється рядом принципів, що дозволяє забезпечити постачання якісних деталей споживачам. Ключовим фактором є надійні постачальники. Ми зупинили свій вибір на авторозбірках Німеччини, де знаходиться велика кількість автотранспорту з невеликим пробігом і, відповідно, низьким ступенем зношування вузлів та агрегатів. Коли такі бу запчастини на Вольво 740 (та інші автомобілі) потрапляють до нас, ми проводимо їхню попередню перевірку, відсіюючи негідні та сильно зношені. На решту – призначається гарантія.

     Ми маємо можливість надсилати замовлення клієнтам у максимально стислий термін. Усі товарні позиції є на складі, тому потреба в очікуванні їх з-за кордону – відпадає.

    Для зручності покупців, на нашому розбиранні Вольво передбачено номер (050) 224-00-11. По ньому можна зв'язатися з консультантами та отримати кваліфіковану допомогу.