VOLVO V40 (1995-2004)

Розбірка VOLVO V40: Б/У запчастини Вольво В40 з авторозбірки

     У 1996 році компанія Volvo зробила серйозну заявку в класі С, випустивши компактну модель V40. Вона дала старт новій традиції класифікації моделей шведського виробника. Тепер літерою "V" позначалися універсали, а "С" - седани.

     Автомобіль мав гарну динаміку, сучасний дизайн і зручні розміри для руху в міських умовах. Поєднання з традиційною надійністю, рівнем безпеки та якістю складання не могло не викликати відгук у серцях шанувальників цієї марки.

   Модифікація випуску 1995- 2004 комплектувалася бензиновими двигунами об'ємом 1.6-2.0 з паспортною потужністю від 105 до 200 к.с. та 1.9-літровими дизелями, що видавали 90-115 «коней». Ці агрегати працювали з 5-швидкісними механічними коробками або з 4-ступінчастими автоматами. Версії моторів, що працюють на бензині, оснащувалися особливими іммобілайзерами, блокуючим упорскування, запалювання і стартер. У дизельних варіантів відбувалося блокування надходження палива на рівні стартового вузла та паливного насоса.

     У 2000 році це сімейство отримало оновлення. Але воно торкнулося лише деяких невеликих змін у салоні та екстер'єрі, а також було виправлено виявлені раніше недоліки.

Volvo V40: продовження кращих традицій

    На нашу розбірку Вольво звертаються клієнти з України, Росії та країн СНД. Багато хто з них шукає бу комплектуючі, оскільки нові деталі виявилися занадто дорогими або їх не знайшлося взагалі. Такі магазини, як наш, можуть запропонувати покупцям (крім економії коштів) також ширший асортимент. Але не всі готові гарантувати якість свого товару.

    Купуючи бу запчастини на Вольво V40 на нашій авторозборці, ви можете бути впевнені в їх хорошому стані. Вони надходять до нас із Німеччини. У цьому регіоні, як відомо, високо розвинена технічна культура, що впливає ставлення водіїв до свого автотранспорту. Тому і деталі, зняті з таких автомобілів, відрізняються більшою безпекою. І, до того ж, більшість із них експлуатувалося протягом усього 5-8 років, оскільки німці з великою періодичністю набувають нових моделей. Вступаючи до нас, всі запчастини проходять ретельний огляд, після якого на них призначається гарантія.

    Звернувшись на нашу розбірку Вольво, ви завжди можете розраховувати, що отримаєте своє замовлення без зайвих затримок. А щоб звернутися за допомогою щодо вибору або встановлення комплектуючих, зателефонуйте нашим консультантам за номером (050) 224-00-11.