VOLVO 960 (1990-1997)

Розбірка Volvo 960: Б/У запчастини Вольво 960 з авторозбірки

    У 1990 р. 760-а лінійка Volvo була замінена 960-ю. Оскільки, за заводською класифікацією на той час цифра «6» позначала кількість циліндрів, стає зрозуміло, що цей модельний ряд оснащувався шестициліндровими силовими агрегатами. Виняток становив лише 190- сильний мотор 2.0 i 16V з чотирма циліндрами та шістнадцятьма клапанами. Крім того, виробник пропонував ще два варіанти бензинових двигунів об'ємом 2.5 та 3.0 (170 та 204 к.с.) та 2.4-літровий турбодизель з потужністю 115 «коней». Вони працювали в симбіозі з механічними та автоматичними коробками передач.

     Автомобіль комплектувався багатоважелевою підвіскою Multilink I та II (на пізніших модифікаціях), яка підвищувала передбачуваність поведінки машини під час їзди та забезпечувала комфортність поїздки.

    Volvo 960 задала тон для світового автопрому, оскільки на неї встановлювалися триточкові аварійні інерційні ремені та підголівники з регулюванням – на задньому ряду сидінь.

     Кузов авто мав двосторонню оцинковку, що надійно захищало його від іржі та значно збільшувало термін служби.

      Завдяки оновленню в 1996 р., модель отримала новий зовнішній вигляд, модернізовану панель приладів та покращене оформлення салону.

Volvo 960 – сильна заявка на ринку світового автопрому

    Опинившись перед вибором – купувати нові або бу комплектуючі для свого авто, багато автомобілістів зазнають труднощів із прийняттям певного рішення. З одного боку хочеться заощадити, а з іншого – придбати якісний товар. Економію можуть запропонувати авторозбірки, але не багато з них відповідально ставляться до забезпечення якості деталей, що продаються.

    Наш розбір Вольво відрізняється цілим рядом розроблених принципів, що дозволяють відповідати цим вимогам. По перше, ми забезпечуємо поставки вузлів та агрегатів у хорошому стані, завдяки вибору як постачальників німецькі авторозбірки. По-друге, всі вони після вступу проходять повну перевірку на працездатність та ступінь зносу. Тільки найкращі бу запчастини на Вольво 960 і (інші моделі) потрапляють в роздрібну мережу. На всі товарні позиції передбачено гарантію.

     Швидка доставка замовлень завжди вітається нашими клієнтами з України, Росії та країн СНД. Це стало можливо завдяки наявності всіх комплектуючих на складі.

    На нашому розбиранні Вольво передбачена безкоштовна консультація фахівців, які доступні за номером (050) 224 -00-11.