VOLVO 940 (1991-1998)

Розборка VOLVO 940: Б/У запчастини Вольво 940 з авторозбірки

Як продовження 700-ї серії легкових Volvo, у 1990-му році з'явилася 940-а модель, що має привід на задні колеса. Машина випускалася в кузовах седан та універсал. Розробник пропонував 8-річну гарантію від корозії. У двері були вмонтовані додаткові захисні балки, а з 1992 року стали встановлюватися аварійні подушки з боку водія та переднього пасажира. У салоні із зручністю могло розміститися п'ять осіб, сидіння мали підігрів. Виходячи з розмірів та маси (1,95 т), 940-а належала до представницького класу.

     Універсал мав можливість відокремити місткий багажний відсік від пасажирського простору спеціальною сіткою. Також у вантажне відділення можна було встановити сидіння та отримати місця для ще двох людей.

     У 1996 році відбулося оновлення моделі. З'явилися нові фари, було змінено салон та зовнішній вигляд бамперів. Тоді ж седан почав називатися S90, а універсал V90.

    На автомобіль встановлювалися бензинові двигуни об'ємом 2.0-2.8 куб.см з потужністю від 111 до 190 к.с; та 2.4-літрові дизелі, у тому числі – турбо, що видавали від 82 до 165 кінських сил. Для роботи з ними були передбачені механічні 5-ступінчасті або автоматичні 4- швидкісні коробки.

Volvo 940 – авто для справжніх вікінгів

   Будь-який автотранспорт рано чи пізно починає потребувати заміни деталей. Якщо йдеться про модель, випуск якої давно припинено, пошук таких комплектуючих може перетворитися на цілу проблему. Звернувшись на авторозбірки можна вирішити це питання. Але виникає така дилема, як вибрати продавця, який відповідає за якість свого товару?

    Наш розбір Вольво 940 відрізняється низкою вироблених принципів, які дозволяють надавати покупцям вузли та агрегати в хорошому стані, а також якісний сервіс. Отримуючи деталі з німецьких авторозбірок, ми впевнені, в їх більшій безпеці, ніж в аналогічних місцях на території країн колишнього СРСР, тому що громадяни Німеччини регулярно, раз на 5-8 років купують нові моделі машин. В результаті цього, на розбираннях накопичується велика кількість автотранспорту з невеликим пробігом. Коли такі бу запчастини на Вольво 940 (або інші авто) надходять до нас, наші експерти проводять їхнє відбраковування, щоб у торговельну мережу потрапляли лише найкращі, на них призначається гарантія.

    Маючи всі деталі на своєму складі, ми маємо можливість відправляти їх покупцям у стислі терміни. Доставка здійснюється в населені пункти України, Росії та країн СНД.

     Для зв'язку з консультантами розбирання Вольво, наберіть номер (050) 224-00-11.