VOLVO S40 (1995-2004)

Розборка VOLVO S40: Б/У запчастини Вольво С40 з авторозбирання

     Повністю нова модель компанії Volvo під назвою S40 (універсал V40) з'явилася в 1995 р. Складання здійснювалося в Голландії на підприємстві NedCar. Вона спочатку відрізнялася від інших машин шведського виробника, насамперед посиленими заходами безпеки. Так, до стандартної комплектації входила надувна завіса IC та дворівнева аварійна подушка. Перше покоління випускалося до 2004 р. Журнал Forbes позиціонував автомобіль як авто люкс-класу для багатої молоді.

     Покупцям пропонувалися як механічні, так і автоматичні коробки передач. Вони працювали в кооперації з бензиновими двигунами об'ємом 1,6-2,5 куб.

     У 2000 р. відбулося оновлення S40. Було модернізовано понад 1.5 тис. деталей, що саме по собі говорить про глобальні зміни – багато з яких було впроваджено завдяки відгукам споживачів. Комфорт та безпека авто серйозно зросли.

     У 2003 р. стартувало виробництво другої генерації, яка була дещо меншою за розмірами, мала салон у стилі high-tech і безліч передових систем на борту.

Volvo S40 – втілення шведської школи автовиробництва

    Багато хто знає, що європейські водії відрізняються більш дбайливим і відповідальним підходом до експлуатації свого автотранспорту. Такі машини їздять хорошими трасами - без ям і вибоїн, рідко використовуються на путівцях, не зазнають перевантажень вище зазначених у специфікаціях, вчасно обслуговуються з використанням якісних рідин, заправляються гарним паливом. Крім того, у багатьох європейських країнах громадяни мають можливість кожні 5-8 років купувати новинки автопрому. Після цього, їхні «старі» автомобілі потрапляють на авторозбірки, стаючи донорами комплектуючих – з малим ступенем зношування, працездатних та готових до встановлення.

     Наше розбирання Вольво привозить деталі з Німеччини, що вже є запорукою їхнього кондиційного стану. Після отримання ми проводимо їх уважний огляд, щоб відібрати кращі і уникнути непорозумінь. У торговельну мережу потрапляють лише вузли та агрегати гідної якості. На такі бу запчастини на Вольво С40 (та інші моделі) поширюється гарантія.

     Надсилаючи замовлення клієнтам у максимально стислі терміни, ми створюємо довірчі відносини з покупцями, що надихає їх не раз звертатися на наше розбирання Вольво.

     Доставка комплектуючих можлива територією України, Росії та СНД. Наші консультанти доступні за телефоном (050) 224-00-11. Вони допоможуть зробити вибір і розкажуть про правильне встановлення деталей.