Насос гідропідсилювача керма

Помпа гідропідсилювача керма

     Сьогодні зростає популярність підсилювачів з електричною основою. Але все ж таки вищу позицію займає гідравлічний підсилювач керма. Він досі може похвалитися великою кількістю шанувальників. Центральним елементом, що забезпечує всю роботу механізму, є насос гідропідсилювача керма. Він регулює процес циркуляції олії по всій системі та стежить за тим, щоб підтримувався його оптимальний тиск. Ми зупинимося на видах насоса та особливостях його роботи.

Насос ГУР та його основні функції

     Насос гідропідсилювача керма - це найскладніший елемент цілісного механізму. Основне його місцезнаходження – двигун машини. Насос працює завдяки приводному ременю, який приєднаний до шківа колінчастого валу.

     Насос гідропідсилювача керма покликаний виконувати кілька важливих завдань:

  1. циркуляція рідини за системою;
  2. контроль тиску рідини;

     Поломка насоса гідропідсилювача керма не призводить до повної зупинки роботи гідропідсилювача. Але водій відчує те, що на малій швидкості буде складно повертати. Професіонали автомобільної сфери не радять їздити машиною, в якій зламаний насос.

Різновиди насосів

     Насос гідропідсилювача керма ділять на кілька різних видів:

  1. пластинчастий або лопатевий;
  2. шестерний.

     Перший вид - найбільш популярний завдяки високій стійкості до зносу та ККД. Але шестеренний насос також надійний, хоч має спрощену конструкцію.

     Виробники також ділять насос ГУР типу управління. Тут виділяють:

  1. регульовані;
  2. нерегульовані.

Як впливає порушення правил експлуатації на стан деталі

     Термін експлуатації насоса гідропідсилювача керма може скоротитися навіть через порушення правил користування ним, наприклад:

  1. масло має погані характеристики або його замінили невчасно. Така олія здатна засмічити всю систему, і навіть двигун;
  2. агресивна їзда по будь-яких ямах, трамплінах, бездоріжжях впливає на те, що конструктивні деталі насоса можуть заклинювати та застрягати;
  3. якщо приводний ремінь занадто перетягнутий, то це загрожує зношуванням підшипника та втулки;
  4. вивертання керма в крайнє положення на тривалий інтервал часу (в даному випадку 5 секунд і довше) створює критичне перевантаження насоса гідропідсилювача керма.

Нове чи б/в?

     Ви можете придбати б/в насос ГУР у нас. Ми схиляємося до того, що нові китайські деталі занадто дорогі і мають погану якість. А запчастини, що були у використанні, які були отримані при розбиранні європейських і азіатських автомобілів - це оптимальний варіант. Тому що вони мають чудову якість і злагоджено працюватимуть з усіма автомобільними механізмами.