Кришка бачка гідропідсилювача

Кришка бачка гідропідсилювача керма

     Система гідропідсилювача керма встановлюється на багато автомобілів, а зараз практично всі нові транспортні засоби мають даний механізм, який у багато разів покращує та полегшує керування. Однак для оптимальної продуктивності потрібно, щоб правильно працювали всі складові, найважливішими з яких виділяються бачок і кришка бачка гідропідсилювача.

Функціонування та призначення кришки

   Якщо в бачку недостатньо олії, то функціонування ГУР відбувається з перебоями, а іноді й взагалі система виходить з ладу. Без гідропідсилювача можна їздити, проте керування стане важким та некомфортним. Тому за наявністю спеціальної рідини в резервуарі слід стежити, як і за станом бачка з кришкою. Не можна їздити без кришки, щоб не допускати витікання олії, внаслідок чого може перестати працювати і гідропідсилювач.

     Основними варіантами матеріалів, які використовуються для виробництва бачка та кришки всього два:

  1. Метал.
  2. Пластик.

Кращими з них вважаються металеві деталі, тому що практично не схильні до появи тріщин, сколів і краще зберігають спеціальну рідину від перегрівання. Бачок розташований на насосі ГУР, біля радіатора, тому розбирання для заміни не передбачає жодної складності.

Необхідні експлуатаційні умови

    Щоб робота всієї системи гідропідсилювача керма відбувалася на найвищому і оптимальному рівні, слід дотримуватися рекомендацій від виробника і заливати в бачок відповідне масло. Інша рідина може завдати лише шкоди, виводячи з ладу майже всі складові ГУР. Перевіряти масло потрібно при включеному моторі, розглядаючи наявність бруду та його рівень у бачку. Також слід стежити за щільним приляганням кришки, щоб масло не витікало при пересуванні.

    Саме це є основною причиною порушення герметичності, яка веде до неполадок. Якщо рідина витікає через верх, може зламатися клапан, що виштовхує кришку і масло самовільно витікає. Будь-які запчастини можна вибрати та купити на заміну, а допоможе зробити це авторозбірка, де є оригінальні якісні деталі за хорошими цінами.

     При виборі краще зупинитися на металевому бачку та кришці – вони виділяються міцністю та довговічністю. Хоча нові моделі із пластику також мають відмінні характеристики, відповідаючи, а іноді навіть перевершуючи деталі з металу. Виробники рекомендують своєчасно стежити за рівнем олії та станом бачка, змінюючи запчастини щороку.