Рульова рейка

Рульові рейки в автомобілі

    Рульова рейка – важлива деталь транспортного засобу, яка щодня відчуває високі навантаження. Дана деталь характеризується невеликою вагою, простою і компактною конструкцією, має відмінну точність управління.

     Сьогодні будь-який сучасний автомобіль від відомих брендів містить рульову рейку. Через неправильні дії водія рульова рейка може стати непридатною, через що керування транспортом засобом стає некоректним. Будь-яку несправність керування керма в жодному разі не можна ігнорувати. Якщо стара деталь ще підлягає відновленню – її неодмінно намагаються полагодити, але іноді автовласнику нічого не залишається, крім придбати нову рульову рейку.

Різновиди рульових рейок

     Виділяють такі види кермових рейок:

  • Механічна.
  • Гідравлічна. Підходить для використання на сучасних моделях автомобілів. Завдяки цій автозапчастини підвищується безпека під час поїздок.
  • Електрична. Головними перевагами цього механізму є економічність, більш висока ефективність, ніж у попереднього агрегату, а також відсутність впливу температури навколишнього середовища.

Особливості вибору нових рейок для авто

     Сьогодні рульові рейки виробляють із спеціальних сплавів металів, завдяки чому вони характеризуються високою удароміцністю і зносостійкістю. Тому при виборі необхідно в обов'язковому порядку перевіряти специфікації продукції, які зазначені або у картці товару, або на упаковці автозапчастини.

     Рульові рейки, які представлені на сайті в онлайн-каталозі інтернет-магазину «razborka-ua.com» можуть відрізнятися за своїми розмірами та деякими типами кріплень. Це означає, що рульова рейка повинна обов'язково повинна бути повністю сумісна з моделлю авто. З вибором необхідних автозапчастин вам допоможуть наші менеджери.

     Придбати якісну рульову рейку в інтернет-магазині «razborka-ua.com»

     Інтернет-магазин «razborka-ua.com» пропонує допомогу кожному автомобілісту з ремонтом транспортного засобу. У цьому розділі Ви зможете замовити кермо за низькою вартістю. Будьте впевнені, що усі автозапчастини мають сертифікати якості. Доставка запчастин здійснюється у найкоротші терміни в Україну, Росію та країни СНД. Наші менеджери радо проконсультують Вас і допоможуть вирішити проблемні моменти, пов'язані з вашим авто.