HONDA

Історія легендарного бренду Honda

     Компанія Honda була створена в 1946 р. як «Інститут технічних досліджень». Її першою продукцією були мопеди та мотори для них. У 1948 р., отримавши вже теперішню назву, фірма розпочала збирання мотоциклів. Через рік покупцям було представлено модель Dream, яка мала 2- тактний двигун (98 куб. см). У той же час компанія почала розвивати мережу дилерів. До 1955 р. Honda вийшла в лідери на японському ринку – за кількістю продукції, що виробляється.

     Новим досягненням компанії став випуск мотоцикла з 4-тактним двигуном. Через 4 роки в США відкрилася американська філія компанії, а вже у 80-х р.р. в Огайо з'явиться підприємство зі збирання машин Honda.

    1963-й – став роком випуску першого автомобіля цієї марки. Ним став пікап Honda T360. За ним пішов у серію потужніший – Т500 та кабріолет S500. Участь компанії у Формулі 1 (зі своїм болідом) принесла їй перемогу 1965 р.

     У 1972 р. зійшла з конвеєрів знаменита Honda Civic першої серії, ціна якої на той час складала 2 тис доларів. Машина радувала динамікою та гарною керованістю.

У середній клас седанів Honda увійшла з моделлю Accord, яка разом з Civic почала підкорення ринку автомобілів по всьому світу. 1986 року з'являється преміум-бренд Acura. У 80- х р.р. компанія відзначилася рядом спортивних перемог на Формула 1. Технологічні напрацювання, накопичені під час створення гоночних болідів, були втілені у серійній моделі Honda NSX.

     У 2000-х р.р. компанія випустила такі популярні машини, як Honda Pilot, Jazz, CR-Z, оновлені Accord та Civic.

     На даний момент Honda займає лідируючу позицію з випуску мотоциклів і входить до ТОП-10 автовиробників. 119 виробничих потужностей компанії знаходяться в 33 країнах світу.

Розбірка Honda: якісні та дешеві б/в запчастини Хонда

    На нашому розбиранні Honda всі запчастини коштують відчутно менше, ніж нові. А їхня якість залишається на гідному рівні, оскільки вони поставляються з країн європейського регіону, наші фахівці перевіряють їхню працездатність і стан.

     Ми впевнені в якості товару, тому даємо гарантію на запчастини бу на Хонду. Наявність вузлів та агрегатів на складі дозволяє нам відправляти замовлення так швидко, наскільки це можливо. Доставка здійснюється по території України, Росії та країн СНД. Оформити заявку на запчастини для Хонди ви можете на нашому сайті або зателефонувавши за номером (050) 224-00-11.