HONDA CONCERTO (1988-1994)

Розбірка HONDA CONCERTO: Б/У запчастини Хонда Концерто з авторозбирання

     У 1988 модель Ballade – змінила на конвеєрі лінійка Concerto. Цей компактний автомобіль вироблявся в кузовах седан та хетчбек. Збирався - як у Японії, так і на підприємствах британської філії. Японські та англійські версії відрізнялися конструкцією ходової частини . Його платформа була взята від Rover 200 і 400. Він створювався з огляду на європейські традиції дизайну, а салон відрізнявся лаконічністю, але при цьому обробка перегукувалася з машинами бізнес-класу. Усередині було достатньо місця для пасажирів, щоб вони могли розміститися з комфортом.

    Гамма двигунів включала бензинові агрегати об'ємом 1.4-1.6 куб.см, які володіли потужністю від 88 до 131 кінської сили. У Франції, Італії та Португалії була доступна 1.8-літрова версія із турбодизелем – розробки компанії Peugeot. Також для японського ринку випускалася модифікація з повним приводом. Вона мала, зокрема, триканальну систему ABS.

     У 1994 році на зміну Concerto прийшла модель Domani, відома в європейському регіоні під назвою Civic.

Honda Concerto – японський Rover

     Далеко за межами Європи знають, що в цій частині світу водії дбайливіше експлуатують свій автотранспорт, уважно ставляться до його обслуговування, яке здійснюється якісними рідинами та матеріалами. Такі автомобілі їздять хорошими дорогами і заправляються паливом, що відповідає високим нормам. Все це є причиною того, що на європейських авторозбірках перебуває велика кількість машин, чиї вузли та агрегати перебувають у пристойному стані. Не кажучи вже про те, що ці екземпляри відрізняються невеликим пробігом, оскільки громадяни багатьох країн ЄС із завидною регулярністю купують новинки автопромисловості.

     Наше розбирання Хонда має налагоджений канал поставок комплектуючих з Німеччини, що саме собою говорить про їх великий залишковий термін служби. Отримуючи ці деталі, наші спеціалісти проводять ретельний відбір, відсіюючи сильно зношені, непрацездатні або не відповідають нормам безпеки. На продаж виставляються запчастини на Хонда Концерто (або інші авто) лише високої якості. Після перевірки на них призначається гарантійний термін.

    Зробивши покупку в нашому магазині, ви завжди можете розраховувати, що отримаєте своє замовлення максимально швидко. Наявність всіх комплектуючих на складі дозволяє уникнути зайвих затримок. Доставка здійснюється до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

     Для зв'язку з підтримкою нашого розбирання Хонда передбачено номер телефону (050) 224-00-11.