HONDA CRX (1987-1991)

Розбірка HONDA CRX: Б/У запчастини Хонда ЦРГ з авторозбирання

Друга генерація компактної спортивної Honda CR-X, що з'явилася в 1987 р., зберегла багато зовнішніх рис від першого покоління, але зазнала багато змін у внутрішній “начинці”. Ходова була повністю перероблена. Тепер торсіонну балку спереду замінила дво- важільна підвіска, а на зміну напівнезалежної ззаду – прийшла незалежна п'ятиважільна. До 1989 р. автомобіль випускався з моторами 1,5 та 1,6 л. Перший розвивав потужність 100-105 к.с., другий - 130 "коней". Модель комплектувалася як автоматичними, так і механічними коробками перемикання передач.

     У 1989 р. покупцям була представлена ​​версія CR-X із потужним двигуном на 150 сил (1,6 л), який був оснащений системою керування фазами газорозподілу. Динаміка розгону цієї модифікації становила – до 100 км/год за 8,2 секунди.

     У 1990 р. відбулося оновлення моделі. Були зроблені невеликі зміни у фарах, бамперах, задніх ліхтарях, і на панелі приладів. Версія CR-X Si стала оснащуватися дисковими гальмами на всіх чотирьох колесах та отримала нові 14-дюймові легкосплавні диски.

     У 1991 р. випуск другого покоління було припинено. Йому на зміну прийшла нова Honda Civic del Sol.

Історія оновленої Honda CR-X

    Наш розбір Хонда пропонує одні з найпривабливіших умов для покупців. Насамперед, ми подбали про надійних постачальників якісних комплектуючих із європейського регіону. Такий вибір був пов'язаний з тим, що авторозбірки Європи переповнені автомобілями-донорами з невеликим пробігом. Їхні колишні власники, забезпечені достатнім матеріальним рівнем життя, мають можливість кожні 5-8 років купувати нову модель машини. Тому такі розбирання стають ідеальними постачальниками вузлів та агрегатів у хорошому стані. Для більшої впевненості запчастини на Хонда CRX та інші автомобілі ми ще раз уважно перевіряємо. Після такої перевірки вони одержують гарантію.

     Оперативно надсилати замовлення своїм покупцям – це кредо нашого магазину. Ми відвантажуємо їх зі свого складу, тому з відправкою немає затримок. При цьому доставка можлива до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

    По телефону (050) 224-00- 11 ви можете отримати кваліфіковану консультацію на нашому розбиранні Хонда або зробити замовлення.