HONDA ACCORD 7 (2002-2007)

Розбірка Honda Accord 7: Б/У запчастини Хонда Акорд 7 з авторозбірки

Нове покоління популярної не тільки в Японії моделі Accord 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 років отримало достатньо змін, які значно відрізняли автомобіль від попередників. Сьома генерація вироблялася в кузові CL-7, який допоміг зробити вишуканий та елегантний дизайн екстер'єру, де відчувалися спортивні нотки. Цей хід дозволив японцям покращити стратегічне значення моделі та підвищити впізнаваність, а разом із цим і продавати.

    Особливо порадувало багатьох прекрасне поєднання спортивних ліній та сімейного автомобіля, що подобалося не лише молоді, а й дорослим людям, які цінують комфорт та привабливий дизайн.

Особливості технічної начинки Хонда Акорд 7

     Конструктивні зміни в сьомому поколінні Honda Accord торкнулися деяких елементів, Але загалом платформа автомобіля і навіть лінійка двигунів залишилася без особливого втручання конструкторами. Мотори представлені 2.0 та 2.4 літрові бензинові з потужністю 155 та 190 кінських сил, а також дизельним 2.2 на 140 к.с.

     Однак серйозно перебудували підвіску, де на заміну традиційної та використовуваної для більшості моделей японського бренду прийшла більш складна та вдосконалена, яка забезпечувала кращий комфорт при пересуванні, плавність та точність в управлінні. Honda Accord 7 вийшов більш стійким на дорозі, тому можна точно сказати, що поліпшення підвіски дало свої результати.

    На найвищому рівні зробили і дизайн інтер'єру, який виготовлявся з якісних матеріалів, приємних під час їзди. 2005 року проводився невеликий рестайлінг, а через два роки вийшло нове покоління.

Сьоме покоління елегантного Honda Accord (2002-2007)

     Якісні комплектуючі можна купити за доступними цінами в нашому магазині, де запчастини представлені у великому асортименті, що постійно оновлюється. Ми довіряємо тільки перевіреним європейським авторозбіркам, де деталі знімаються з технічно доглянутих автомобілів, які їздили якісним паливом. Додатково деталі перевіряються нашими фахівцями, які гарантують продукцію.

     Наш магазин пропонує клієнтам якісні сервіс, обслуговування та безкоштовні консультації щодо представлених у каталозі запчастин. Ми приймаємо різноманітні методи оплати, а завдяки великій кількості запчастин, які розташовані на складі, відправка замовлених деталей здійснюється оперативно та швидко, а партнерство з провідними українськими перевізниками дозволяє доставляти все до багатьох населених пунктів.