HONDA CIVIC 6 (1996-2000) EJ, EK

Розбірка HONDA CIVIC 6: Б/У запчастини Хонда Цивік 6 з авторозбірки

     У 1995 р., на зміну п'ятому поколінню, прийшла Honda Civic VI, яка протрималася на конвеєрі до 2000 р. Гамма кузовів була представлена ​​хетчбеком (на 3 і 5 дверей), седаном, купе, а також універсалом (на Японії він називався Orthia). Ця модифікація відрізнялася ще й тим, що відповідала суворим екологічним нормативам під назвою Low Emission Vehicle (LEV).

    Споживачам були доступні механічні та автоматичні КПП, а також варіатори. Вони працювали з бензиновими двигунами 1,3, 1,5 і 1,6 куб.см., що розвивали потужність від 75 до 185 коней. У ту епоху варіатори ще не мали великого запасу міцності, але інженерам Хонди вдалося істотно збільшити час служби цих агрегатів.

Підвіска являла собою двоважільний механізм спереду і багатоважільний - ззаду. Більшість модифікацій мали передній привід, але існували також дві повнопривідні версії, комплектуючі мотором 1,6, що відрізняються типом встановленої коробки передач – механіка або автомат.

     Машини цього покоління збиралися на японських, американських, канадських, пакистанських, турецьких та південноамериканських підприємствах.

Історія шостої генерації моделі Civic

   Якщо вам терміново потрібні комплектуючі для планового обслуговування або позапланового ремонту, немає сенсу звертатися до магазинів, що обіцяють постачання через місяць чи два. Часто буває так, що автомобілісти просто не мають можливості чекати так довго. Багато хто з них прагне якнайшвидше поставити «залізного коня» в лад.

     Наше розбирання Хонда відвантажує бу запчастини на Хонда Цивик в максимально стислі терміни, оскільки має всі деталі на своєму складі. І це не єдина перевага. Ми добре продумали систему забезпечення клієнтів якісним товаром. По-перше, це вибір постачальників. Вони знаходяться на території Європи. Тобто, поставляють нам комплектуючі у хорошому стані – зняті з автомобілів із невеликим пробігом. Це пов'язано з тим, що на авторозбирання європейського регіону накопичується безліч машин 5-8-річного віку. По-друге, все, що ми отримуємо, проходить скрупульозну перевірку силами наших спеціалістів. Після чого ми даємо гарантію на всі товарні позиції .

     Ми обслуговуємо покупців з України, Росії та СНД. Саме до населених пунктів цих країн можлива доставка. Задати питання щодо підбору, встановлення запчастин або зробити замовлення ви можете, зателефонувавши на наше розбирання Хонда за номером (050) 224-00-11.