HONDA ACCORD 5 (1993-1998)

Немає доступних товарів

Слідкуйте за оновленнями! Тут буде показано більше товарів по мірі їх додавання.

Розбірка HONDA ACCORD 5: Б/У запчастини Хонда Акорд 5 з авторозбірки

Honda Accord п'ятої генерації (випуск почався в 1993 р.) продавалася з кузовами седан, купе та універсал. Усього існувало 17 модифікацій цього покоління. Через деякий час після початку виробництва вона стає «Автомобілем року» в Японії. Незважаючи на те, що дана модель вважалася, швидше, сімейною машиною, вона мала спортивні риси. Потужні мотори, по-спортивному «гостре» кермо і двох-важільна підвіска на передній осі, що забезпечує відмінну керованість - все це давало водію відчуття володіння автомобілем близьким до гоночного.

Honda Accord комплектувалася, в основному, бензиновими моторами 1.8-2.3 куб.см із потужністю від 118 до 158 к.с. Останній варіант дозволяв досягти швидкості 100 км/год за 8,8 сек і розігнатися до 216 км/год. Також у США продавалася 173-сильна версія з двигуном 2,7 куб.см. Був доступний і дизель 2.0 TDi на 105 коней.

     У 1998 р. прийшла наступна генерація у розробці якої , брали участь також англійські та німецькі інженери.

Японський «Акорд»

    Займаючись пошуком комплектуючих для своїх «залізних коней», їх власники часто вдаються до допомоги авторозбирання. По-перше, таким чином можна суттєво заощадити. По-друге, в таких магазинах зазвичай широкий асортимент і можна знайти навіть дрібниці. Але інша сторона такого варіанту – це недостатня впевненість покупців як пропоновані деталі.

     Наше розбирання Хонда продає тільки перевірені бу запчастини на Хонда Акорд. Вони надходять до нас із Німеччини. Вони у працездатному стані, готові до встановлення та відповідають вимогам безпеки. Товар некондиційний, з великим ступенем зношування – не потрапляє у продаж. Свою переконаність як ми підтверджуємо гарантією на всі позиції.

    Одна з наших переваг полягає в тому, що клієнтам не доводиться довго чекати на доставку своїх покупок. Наявність деталей на нашому складі уможливлює відвантаження замовлень у стислий термін. Їхня доставка можлива територією України, Росії та країн СНД.

    Отримати консультацію або оформити замовлення, ви можете зателефонувавши на нашу розбірку Хонда за номером (050) 224-00-11.