HONDA PRELUDE (1978-1996) запчастини бв

Розбірка HONDA PRELUDE 4: Б/У запчастини Хонда Прелюд 4 з авторозбірки

Honda Prelude 4 з'явилася у продажу на японському ринку в 1991 р. Через рік настала черга і інших країн. Ця модифікація вже не мала фар, якими могло похвалитися попереднє покоління, але успадкувала високотехнологічну систему з підрулюючими задніми колесами під назвою 4WS. Вперше у світі вона стала використовуватися саме у третій генерації цієї моделі. Автомобіль пропонувався з широким вибором бензинових силових агрегатів. Це були двигуни об'ємом 2,0, 2,2 та 2,3 куб. див. Перший з них міг порадувати потужністю 133 к.с. Другий – видавав 150 «коней». Третій був 160-сильним. Покупцям пропонувався і 2-літровий мотор із системою управління фазами газорозподілу VTEC, що розвивав потужність в 185 к.с. Всі вони працювали - або з 5-швидкісною механічною коробкою перемикання передач, або з 4-швидкісним автоматом. Попереду ходова Prelude IV частково уніфікована з Honda Accord V та VI.

     У 1997 р. на зміну четвертому поколінню прийшло останнє – п'яте, яке оснащувалося, у тому числі, системою ATTS, що регулює розподіл крутного моменту.

Четверта «Прелюдія» компанії Хонда

    |Дістати нові комплектуючі на рідкісні автомобілі або зняті з виробництва стає дедалі важче. Навіть якщо вдається знайти необхідну деталь, очікування її поставки може розтягнутися на місяці, а ціна часто буває надхмарною.

    Наш розбір Хонда має можливість пропонувати клієнтам недорогі та якісні вузли та агрегати. Їхні постачальники перебувають у Німеччині, що саме собою є запорукою поставок малозношених деталей у хорошому стані. Проводячи їхній додатковий контроль, ми виключаємо можливість потрапляння у продаж некондиційних комплектуючих. Запчастини на Хонда Прелюд 4 та інші моделі автомобілів після такої перевірки забезпечуються постпродажною гарантією. Ми дбаємо про свою репутацію та цінуємо довіру клієнтів до нашого розбирання Хонда.

    Звернувшись до магазину razborka-ua.com, ви можете бути впевнені, що отримаєте своє замовлення у стислий термін. Відвантажуючи деталі зі свого складу, ми виключаємо непотрібні затримки та довгі очікування. Ми організовуємо доставки запчастин по території України, Росії та країн СНД.

     Також, до ваших послуг фахівці нашого авторозбирання, готові відповісти на запитання щодо підбору або встановлення деталей – за номером (050) 224-00-11.