HONDA CIVIC 7 (2000-2006) EP

Розбірка Honda Civic 7: Б/У запчастини Хонда Цивік 7 з авторозбірки

     З появою 2000 р. сьомого покоління Honda Civic, ще більше став помітний наголос компанії-виробника на сімейно-діловий сегмент покупців. Особливо яскраво виявилося це на модифікаціях у кузові седан та купе. Їх дизайн був суворим, прилизані форми не містили надмірностей та негармонійних елементів. Версії в кузовах хетчбек відрізнялися в екстер'єрі великим спортивним викликом, але все одно, в їхньому вигляді була певна стриманість. Через рік після початку випуску, ця модель отримала звання «Японський автомобіль року 2001».

     Виробник подбав про безпеку пасажирів та довговічність кузова. Подушки безпеки та балки усередині дверей допомагають при аварії. А двостороннє оцинкування кузова з обробкою днища спеціальною мастикою збільшують термін його служби.

     Седани та купе оснащувалися силовими агрегатами потужністю 86-125 к.с., працюючими на бензині. Трьох- та п'ятидверні хетчбеки комплектувалися бензиновими моторами на 90-160 сил і 100-сильним дизелем об'ємом 1,7 л. Найбільш заряджений двигун дістався Honda Civic 2.0 16V Type R, він міг порадувати 200-ма «кіньми» потужності.

     У 2005 р. на зміну цієї генерації прийшла Honda Civic VIII з радикально оновленим екстер'єром.

Хонда Цивік – сьома генерація

    Співвідношення ціна/якість – ось, що цікавить насамперед автомобілістів при пошуку запчастин. І це вірно. Часто трапляється так, що на моделі, зняті з виробництва, продавці завищують ціни на вузли та агрегати через їхню дефіцитність. Те саме стосується автомобілів vip-класу. У такій ситуації багато хто звертається на авторозбірки, але тут виникає інше питання – як підібрати якісні деталі.

    Наша розбірка Хонда пропонує покупцям комплектуючі в хорошому стані, ретельно перевірені нашими спеціалістами перед продажем. Всі вони надходять з Німеччини, тому вигідно відрізняються низьким ступенем зношування та великим запасом за терміном служби. Це пов'язано із традицією європейських водіїв – з великою періодичністю купувати нові машини. Старі, яким, як правило, 5-8 років, потрапляють на авторозбирання. Вони стають донорами деталей. Після їх перевірки ми даємо гарантію на бу запчастини на Хонда Цивік та інші моделі.

     Оперативне відвантаження товарів покупцям зі складу – ще одна наша перевага. Вам не доведеться довго чекати на своє замовлення. Ми відправляємо комплектуючі територією України, Росії, країн СНД. Залишити заявку або отримати консультацію фахівців нашого розбирання Хонда можна за телефоном (050) 224-00-11.