HONDA ACCORD 4 (1989-1993)

Розбірка Honda Accord 4: Б/У запчастини Хонда Акорд 4 з авторозбірки

    Четверта генерація сімейного автомобіля Honda Accord вперше зійшла з конвеєра в 1989 р. Вона була довшою за попередню модель. І тепер уже не пропонувалася покупцям у кузові хетчбек, а лише седан та універсал. Седани збиралися на японських, американських і новозеландських підприємствах, а універсали випускалися лише США. На оцинкований кузов передбачалася шестирічна гарантія.

Американські покупці могли придбати даний автомобіль з бензиновими двигунами 1,8 л (105 к.с.), а також – з об'ємом 2,0 л і потужністю від 90 до 150 к.с. Існувала також версія під назвою Honda Accord IV Aerodeck, яка комплектувалася потужним 150-сильним двигуном з об'ємом 2,2 л.

     У 1991 р. цю модель почали збирати також тайванські та англійські заводи. В цей же час продаж починає надходити повнопривідна модифікація Honda Inspire/Saber з більш довгою базою і двигуном поперечного розташування. Надалі цей автомобіль продавався в Сполучених Штатах як Acura TL.

     У 1993 р. з'явилося п'яте покоління Honda Accord, титул «Автомобіль року», що прийшов на зміну четвертому і отримав у Японії.

Honda Accord 4 покоління – історія легенди

    Співвідношення ціна/якість – ось, що найбільше хвилює автомобілістів при пошуку запчастин. І це – природно. Є пропозиції, де ціна неадекватно завищена лише тому, що модель знята з виробництва чи належить до розряду престижних. В інших магазинах можуть пропонувати сильно зношені деталі або покупців, що не викликають довіру.

     Наше розбирання Хонда продає бу запчастини на Хонда Акорд та інші автомобілі тільки якісні, і в хорошому стані. Це можливо завдяки тому, що наші постачальники знаходяться на території Європи. На авторозбірках даного регіону знаходиться багато машин із відносно малим пробігом та невеликого віку. Поступаючи до нас, такі деталі піддаються додатковій перевірці, після якої потрапляють у продаж. Ми не пропонуємо покупцям комплектуючі в поганому стані або з великим ступенем зношування. Гарантія, яка поширюється на них, є ще одним підтвердженням їхньої якості.

     Ми відвантажуємо запчастини до населених пунктів країн СНД, України та Росії. Відправлення здійснюється в короткий термін, оскільки всі деталі є на складі.

     За телефоном (050)224-00-11 ви можете зв'язатися зі спеціалістами нашого розбирання Хонда, щоб отримати консультацію або оформити замовлення.