Замок запалювання

Замок системи запалювання

     Невелика, але важлива деталь у транспортних засобах - замок запалювання. Але розмір не передає складності механізму, оскільки без нього справна робота автомобіля неможлива.

     Замок запалювання - це елемент для комунікації з двигуном та електричною системою в авто. Він виконує кілька функцій:

  1. відключення та увімкнення запалювання в машині від джерела живлення;
  2. підключає або відключає автомобільну електричну систему після запуску від генератора або вбудованого акумулятора;
  3. догляд за налагодженою роботою магнітоли, системи, яка запобігає угону і за іншими;
  4. активація стартера на певний проміжок часу.

     Замок запалювання відповідає не тільки за зрушення з місця, а також стежить і забезпечує роботу електричного механізму в транспорті, захищає його від угону.

Будування замків запалювання

     Всі різноформатні запчастини представленого типу характеризуються ідентичним принципом роботи, а також незначно відрізняються за будовою. Конструкція була уніфікована ще коли цю деталь вперше зробили. Після цього створюються схожі запчастини з таким самим принципом роботи.

     Замок запалювання у своїй основі має дві функціональні деталі:

  1. контактний вузол, з'єднаний з проводкою замка;
  2. замок (личинка).

     Він може працювати тільки за допомогою спеціального замку. Замок має циліндричну форму. Така конструкція повертає контактний вузол, а також блокує кермо.

   Якщо в машині стався невдалий запуск ДВЗ, то водій може не морочитися щодо повернення замка у вихідне положення. Це за нього зробить пружина. З метою закріплення замка у стійкому положенні передбачено повідець. Цей повідець виглядає як широкий циліндр та має наскрізний радіальний канал. В основі є кульки, їх функція – потрапляти в замкову лунку та фіксувати.

Підстави та наслідки неполадок замків запалювання

     Замок запалювання може перестати працювати злагоджено – тоді треба купувати новий. Основною причиною несправності може бути оплавлення контактів або окислення. Це може статися за різких перепадів напруги. Тоді температура підвищується і ізоляція дроту руйнується.

    Коли запчастина перестає працювати, то цілий ряд пристроїв на електричній основі також не функціонуватиме. Окрім цього, повертати ключ буде дуже важко, оскільки механізм може клинити чи заскакувати.

     У нас ви можете купити замок запалювання, який був у використанні. Проте він має ідеальний стан, який не зрівняється ні з якими новими китайськими пристроями.