Ручка відкриття капота

Ручка відкриття переднього капота

     Автомобіль був винайдений досить давно і з того часу вже багато змінилося, покращилося і модернізувалося, за винятком деяких пристроїв, які досі залишаються важливими і потрібними. До таких елементів відноситься і ручка відкривання капота, поломки або виходу з ладу якої може стати великою перепоною для попадання в підкапотний простір.

Основна інформація

     Для того, щоб потрапити під капот, потрібно відкрити його кришку, яка захищає двигун та інші пристрої від негативного впливу зовнішніх факторів: води, бруду, хімічних речовин. Крім захисної функції, кришка капота підвищує аеродинамічні властивості, а також поглинає шуми від силового агрегату під час пересування.

     Стандартний варіант кріплення складається з петель і замку, з яким ручка з'єднується через трос. Ручка відкривання капота є дуже важливим елементом в автомобілі, тому що без можливості відкриття кришки не можна буде проводити обслуговування та оглядати правильність функціонування всіх пристроїв. Але оскільки ручка використовується регулярно, механізм може зношуватися, після чого буде потрібно розбирання та заміна.

     У деяких ситуаціях ручка може просто зламатися, якщо вона виконана з дешевого пластику, а в металевий виріб схильний до корозії.

Типові несправності

    Так як переважна кількість автомобілів мають механічний привід для відкривання капота, причинами несправностей можуть бути такі:

  1. Природне зношування.
  2. Поломка пружини або розрив троса.
  3. Крихкість при перепадах температур та надмірному зусиллі при відкриванні.

    Щоб уникнути таких неприємностей потрібно купити оригінальні запчастини від перевірених виробників, які представлені в достатньому асортименті на авторозбиранні. Вони мають більший запас міцності та ресурс роботи.

     У більшості випадків ручка не підлягає ремонту, втім, невисокі ціни на виріб не завдають великої шкоди бюджету, а демонтаж та встановлення, цілком зрозумілі та прості для самостійної заміни.

    Важливо тільки правильно підібрати ручку, щоб вона найкраще підійшла до певної марки та моделі транспортного засобу, вливаючись у його дизайн. Багато автовласників намагаються покращити стиль своїх авто та оснащують їх схожими за розмірами та особливостями деталями, які допомагають виділити дизайн.